USB'deki eski Windows 10 bilgisayara zarar verir mi?

Gregorian

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba. 2018-2019 gibi USB'ye kurduğum bir Windows 10 sürümü vardı. GPT veya MBR olduğunu hatırlamıyorum. Yeni laptop aldım ve bu laptopa Windows 10 kurmak istiyorum. Elimdeki tek Windows 10 USB'si bu ve bununla kursam bilgisayarım zarar görür mü? SSD tanımamazlık yapar mı? Sağ olun.

Arkadaşlar merhaba. 2018-2019 gibi USB'ye kurduğum bir Windows 10 sürümü vardı. GPT veya MBR olduğunu hatırlamıyorum. Yeni laptop aldım ve bu laptopa Windows 10 kurmak istiyorum. Elimdeki tek Windows 10 USB'si bu ve bununla kursam bilgisayarım zarar görür mü? SSD tanımamazlık yapar mı? Sağ olun.

Başka bilgisayar varsa güncel sürümünü yükleyip ayarlayabilirsin. Başka bilgisayar yoksa bu sürümü atarsın sonra güncelleştirirsin bir sorun teşkil etmez.

Bı sıkıntı olacağını sanmıyorum zaten ssdyi tanımazsa kurulum yapamazsın.internete bağlanınca zaten güncelleme gelecektir

Başka bilgisayar varsa güncel sürümünü yükleyip ayarlayabilirsin. Başka bilgisayar yoksa bu sürümü atarsın sonra güncelleştirirsin bir sorun teşkil etmez.

Teşekkür ederim. Arkadaşlarımdan rica edeceğim kurabilirlerse onlardan alacağım olmazsa kendim USB'den kuracağım.

Sıkıntı olmaz, kurabilirsiniz.

Çok teşekkür ederim sağ olun.

Bir sıkıntı olacağını sanmıyorum zaten SSD'yi tanımazsa kurulum yapamazsın. İnternete bağlanınca zaten güncelleme gelecektir

Intel işlemcilerde bir ara SSD görmeme sorunu vardı, driver kuramadan göremiyordun o geldi aklıma 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı