USB'den dosyalarımı kurtarabilir miyim?

ArdaRZ

Centipat
Daha fazla  
RAM
8
SSD veya HDD modeli
Fury 256 GB SSD + 320 GB HDD
Ekran kartı
intel hd 4400
Anakart
-
İşlemci
i3 4005u
Usbmi Windows yükleme işlemi için kullanmıştım sonrasında biçimlendirdim ve içine fotoğraf video vs. attım sonradan USB'yi taktığımda biçimlendirmemi söyledi sanırsam RAW olmuş içindeki fotoğrafları kurtarmak için birkaç program kurdum ama para olmadan kurtarma işlemi yapamadım lisans istiyorlar programlar ücretsiz bir kurtarma programı veya başka bir yol bilen varsa yardım edebilir mi? İçindekiler önemli kurtarmam gerek.

Usbmi Windows yükleme işlemi için kullanmıştım sonrasında biçimlendirdim ve içine fotoğraf video vs. attım sonradan USB'yi taktığımda biçimlendirmemi söyledi sanırsam RAW olmuş içindeki fotoğrafları kurtarmak için birkaç program kurdum ama para olmadan kurtarma işlemi yapamadım lisans istiyorlar programlar ücretsiz bir kurtarma programı veya başka bir yol bilen varsa yardım edebilir mi? İçindekiler önemli kurtarmam gerek.

Windows yükleme USB'si için hangi programı kullandınız?

Windows yükleme USB'si için hangi programı kullandınız?

Rufus kullandım ISO yazdırdım işim bitince USB'yi biçimlendirip kullandım ama sanırım yanlış yapışım.

Get Data Back diye bir program vardı HDD'ye format attığımda onu denemiştim. Kesin işe yarar mı bilmiyorum ama bir dene istersen.
şu anda bakıyorum teşekkür ederim

Get Data Back diye bir program vardı HDD'ye format attığımda onu denemiştim. Kesin işe yarar mı bilmiyorum ama bir dene istersen.
maalesef bunuda kullanamadım lisans istiyor

Son düzenleme:
Rufus kullandım ISO yazdırdım işim bitince USB'yi biçimlendirip kullandım ama sanırım yanlış yapışım.

Şu anda bakıyorum teşekkür ederim.

Maalesef bunu da kullanamadım lisans istiyor.

İşiniz bitip biçimlendirdikten sonra mı attınız fotoğrafları? Nasıl biçimlendirdiniz disk yönetiminden mi?

Anlıyorum, keşke Ventoy kullansaydınız Ventoy bozulsa bile ISO dosyalarınız ve verileriniz dururdu.

Fotoğrafların yedeğini almadınız mı?

Her Google hesabının 15GB Drive alanı var orası bunlar için biçilmiş kaftan.

Anlıyorum, keşke Ventoy kullansaydınız Ventoy bozulsa bile ISO dosyalarınız ve verileriniz dururdu.

Fotoğrafların yedeğini almadınız mı?

Her Google hesabının 15GB Drive alanı var orası bunlar için biçilmiş kaftan.

Maalesef almadım yedeği ve bundan sonra Ventoy kullancağım artı olarak Google Drive'de ekstra yer satın alıp fotoğraflarımı yedekleyeceğim teşekkür ederim ilginiz için.

Yeni konular

Geri
Yukarı