USB'den Format Atmak

juxecampero

Kilopat
Daha fazla  
Her şeyi yaptım, programla dosyaları USB'ye attım fakat Bios ekranında 1. boot device'ye removable device'yi seçince yani benim flash belleğim sadece normal başlıyor, başka hiçbir şey olmuyor.

Her şeyi yaptım, programla dosyaları USB'ye attım fakat Bios ekranında 1. boot device'ye removable device'yi seçince yani benim flash belleğim sadece normal başlıyor, başka hiçbir şey olmuyor.
USB'ye hangi programla ve nasıl attığınızı yazın. Bir de attığınız Windows sürümünü.

Önce usb'yi fat32 olarak formatladım sonra iso2disc kullanarak Windows XP iso dosyasını flash belleğe yazdırdım. Şimdiki sürümüm Windows 8.1 PRO.

Tamam XP'ye destek vermiyorsunuz fakat biostan kurulum yerinin gelmemesinin XP ile bir alakası yok sanırım. Bu arada usb ile kurulum yapılıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle neden Windows XP kurmak istiyorsunuz?
Anladığıma göre hali hazırda Windows 8.1 kurulu.
Windows 8.1 kullanmak, XP, Windows 7'ye göre kat kat daha iyidir.

Öncelikle neden Windows XP kurmak istiyorsunuz?
Anladığıma göre hali hazırda Windows 8.1 kurulu.
Windows 8.1 kullanmak, XP, Windows 7'ye göre kat kat daha iyidir.
Benim ekran akrtım yandı sonrasında bilgisayarımda aşırı yavaşlık oluşmaya başladı sonra Windows 8.1'e geçtim oda aynı şekilde kasıyordu tek çare XP deniyim dedim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı