USB'den Windows 8 atma

mevsres

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Beyler USB'den Windows 8 yükleyeceğim ancak nasıl yapacağım bilmiyorum. Burak Alkanın attığı Windows 8 linkinden Windows 8 64 bit indirdim dosyaları buraya çıkar dedim ve USB'ye kopyaladım. Şimdi ne yapacağım?

Zaten bilgisayarın işletim sistemi çöktü yine aynı sorun Deep Frezee'i 1 kerelik devre dışı bıraktım oyun oynuyordum, Deep Frezee devrede iken oyunda geçtiğim bölümler kaydedilmiyor.

Araştırdım herkes ISO dan bahsediyor, ancak ben dosyayı ISO olarak atmadım USB'ye, dosyaları çıkarıp o dosyaları attım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Burdan Windows USB Tool'u indirin. ISO dosyasını program aracılığıyla USB belleğe yazın. BIOS'dan USB diski 1. sürücü yapın ve formata başlayın.

Yaptığınız yöntemle format atamazsınız.

Beyler USB'den Windows 8 yükleyeceğim ancak nasıl yapacağım bilmiyorum. Burak Alkanın attığı Windows 8 linkinden Windows 8 64 bit indirdim dosyaları buraya çıkar dedim ve USB'ye kopyaladım. Şimdi ne yapacağım?

Zaten bilgisayarın işletim sistemi çöktü yine aynı sorun Deep Frezee'i 1 kerelik devre dışı bıraktım oyun oynuyordum, Deep Frezee devrede iken oyunda geçtiğim bölümler kaydedilmiyor.

Araştırdım herkes ISO dan bahsediyor, ancak ben dosyayı ISO olarak atmadım USB'ye, dosyaları çıkarıp o dosyaları attım.

Virüslerden korunmak için DeepFreeze kullanmayı, grip olmamak için sokağa çıkmamaya benzetiyorum.

Herhangi bir cihazdan sistemin boot edebilmesi için o cihazın Boot edilebilir olması gereklidir. Nasıl ki Windows 8 DVD'sini ele bir başka DVD'ye kopyala/yapıştır yapınca sonuç alınamıyor, aynı şekilde ISO dosyasını USB'ye extract edince de sonuç alamazsın.

Daha önce paylaştığım bu programı da kullanabilirsin:

https://www.technopat.net/forum/windows-8/8408-windows-8-iso-sunu-usb-ye-atmak-icin-program.html

Her ne kadar güzel anti virüs programım olsa da benim PC'de Deep Freeze olmassa olmaz. Günde o kadar çok şey indiriyorum ki masaüstünün yarısı klasörle doluyor, sonra onları sil uğraş yapamam.

Şimdi ISO olmadığı için atamayacak mıyım? Yani laptoptan yeniden mi indirmem gerekiyor Windows 8'i?

Her ne kadar güzel anti virüs programım olsa da benim PC'de Deep Freeze olmassa olmaz. Günde o kadar çok şey indiriyorum ki masaüstünün yarısı klasörle doluyor, sonra onları sil uğraş yapamam.

Şimdi ISO olmadığı için atamayacakmıyım? Yani laptoptan yeniden mi indirmem gerekiyor Windows 8'i?
Elinde CD var ise onu ISO’ a çevirebilirsin. Daemon Tools gibi yardımcı programlarla.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı