USB'siz format atma

nkmeth008

Hectopat
Merhabalar, iyi forumlar. Flash belleğim şu an arkadaşımda olduğu için bilgisayarıma format atamıyorum. Windows üzerinden bilgisayar sıfırlama seçeneği varmış ancak ufak bir sorunum var. Şu an Windows 10 2.5 SSD'de yüklü ancak ben sonradan takviye olarak bir M.2 SSD aldım. Acaba sıfırlama üzerinden HDD'lerimdeki ve iki SSD'deki dosyaları silip Windows'u M.2 SSD'ye kurma imkanım var mı? Yanıtlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, iyi forumlar. Flash belleğim şu an arkadaşımda olduğu için bilgisayarıma format atamıyorum. Windows üzerinden bilgisayar sıfırlama seçeneği varmış ancak ufak bir sorunum var. Şu an Windows 10 2.5 SSD'de yüklü ancak ben sonradan takviye olarak bir M.2 SSD aldım. Acaba sıfırlama üzerinden HDD'lerimdeki ve iki SSD'deki dosyaları silip Windows'u M.2 SSD'ye kurma imkanım var mı? Yanıtlarınız için teşekkür ederim.
Kurulum ekranında F10+Shift tuşlarına basıp CMD üzerinden biçimlendirebilirsin, fakat; kurulumda sıkıntı çıkabilir.

Sıfır kurulum yapmayacağı için yani sadece yeniden kuracak dolayısıyla eski yerine kuracaktır. Sana yer sormayacağı için SSD'ye kuramayacaksın hem yeni almışsın temiz kurulum yapmanı öneririm.

ISO dosyasını açarak setup üzerinden kurulumu yaparsınız, ama eski diskleri kurulum sırasında silemezsiniz, kurulum bittikten sonra işletim sistemi üzerinden eski diskleri silebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bir çok defa yapmıştım eski pc de.

Yeni konular

Geri
Yukarı