USB'ye virüs bulaştığı nasıl anlaşılır?

lakebodom

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba sorum başlıktaki gibi. Bilgisayarıma bir ara trojan bulaşmıştı Kaspersky ile taratip temizleme yapmıştım. Tüm disklere de Low Level Format atip fıxmbr yapmıştım ama hala içimde şüphe var. Bugün tarama yaptım Kaspersky ile bir şey bulmadı. USB belleğin içinde herhangi bir dosya falan da yok sizce en net nasıl anlaşılır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodakilerini uygulayabilirsin sıfırlıyor tamamen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Diskpartı hard disk için yapmıştım 1 hafta önce USB için yapayım bir de.

Tamamdır yaptım hocam ama bir sorum olacak quick olunca hızlı mı biçimlendirmiş oluyor?

Diskpartı hard disk için yapmıştım 1 hafta önce USB için yapayım bir de.

Tamamdır yaptım hocam ama bir sorum olacak quick olunca hızlı mı biçimlendirmiş oluyor?

Yani quick yazmayınca daha ayrıntılı bir format işlemi gerçekleştiriyor mu bilmiyorum?
Bir deneyebilirsin komut geçersiz diyorsa normal hali buymuş demek ki.

Yani quick yazmayınca daha ayrıntılı bir format işlemi gerçekleştiriyor mu bilmiyorum?
Bir deneyebilirsin komut geçersiz diyorsa normal hali buymuş demek ki.

Bir sorum daha var eğer USB veya bilgisayarda mining, trojan olsaydı dosyalar gözükür müydü veya hardware monitörden ağ monitöründen kesin belli olur mu?

Geri
Yukarı