USDT Birikim Hesabı

EnginnSvr

Femtopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar.

Bir süredir bu konu üzerine videolar izliyor ve araştırmalar yapıyorum. Doların da artacağını düşünerek sadece dolar biriktirmek değil, güzel bir faiz oranı da elimdeki miktarı arttırmak istiyorum. Bu yüzden USD bana bu imkanı sağlamazken USDT'de bu imkan var. Mesela Binance, Phemex, VestUp, KuCoin gibi birçok borsada, çok güzel USDT staking faiz oranları var. Tüm paramı tek bir borsada tutmak yerine, parça parça hepsini kullanmayı tercih ediyorum. Siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz, hangi borsaları kullanıyorsunuz?

Selam arkadaşlar.

Bir süredir bu konu üzerine videolar izliyor ve araştırmalar yapıyorum. Doların da artacağını düşünerek sadece dolar biriktirmek değil, güzel bir faiz oranı da elimdeki miktarı arttırmak istiyorum. Bu yüzden USD bana bu imkanı sağlamazken USDT'de bu imkan var. Mesela Binance, phemex, vestup, KuCoin gibi birçok borsada, çok güzel USDT staking faiz oranları var. Tüm paramı tek bir borsada tutmak yerine, parça parça hepsini kullanmayı tercih ediyorum. Siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz, hangi borsaları kullanıyorsunuz?

Binance öneririm şahsen bu konudaki en güvenilir ve en profesyonel borsalardan bir tanesi kendileri, tıpkı dediğiniz gibi tek bir borsaya yatırmak yerine farklı farklı borsalara yatırmak daha mantıklı bir seçenektir.

Geri
Yukarı