Userbenchmark 1080 Ti sonuçları

Berk Sönmez

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, şu anda kullandığım sistemime öyle bir Userbenchmark'da bakayım dedikten sonra Ekran kartının beklenenin biraz altında çalıştığını gördüm. RAM, işlemcim ve anakartımın yeterli olmadığını biliyorum komple değişecekler ama aklıma takıldı buna sebep olan onlar mıdır?

Bu yaptığım test diğer donanımlardan bağımsız ekran kartının değerlerini mi ölçer yoksa diğer donanımlar da ekran kartı performansını etkiler mi?

Sonucum: Asus M5A97 R2.0 Performance Results - UserBenchmark

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartında bir sorun yok. Zaten testte de performans olarak iyi statüsünde lakin test sistemin diğer parçalarıyla birlikte toplam skorları belirlediği için ve sizin de diğer bileşenleriniz (ram ve işlemci) günümüz ortalama performans değerlerinin altında kaldığı için böyle bir sonuç almanız normal.

Hocam tabloyu görünce biraz güldüm açıkçası, ekran kartınızda herhangi bir problem yok fakat o sisteme DDR3 1600MHZ biraz düşük kalmış sanki :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı