Çözüldü UserBnchmark "SSD missing" hatası veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
15
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
--[Ekran Kartı]: GIGABYTE Radeon RX 6600 EAGLE 8 GB
--[İşlemci]: AMD Ryzen 5500
--[RAM]: GoodRam 8GB IRDM PRO 3600MHz CL18 DDR4 [2x8]
--[Anakart]: GIGABYTE B450M K
--[NVMe SSD] Kingston NV2 1 TB

--[Monitör] Gigabyte G24F-2
--[Klavye-Mouse] Logitech MK120
--[Kulaklık] Corsair HS50 Pro

_
Meslek
Öğrenci
1694074371904.png

Merhaba, UserBnchmark sonucu almak için benchmark yaptım fakat "missing SSD" hatası alıyorum. Başka benchmark önermeyin çünkü o benchmarkları da zaten yapacağım. Ana disk Kingston NV2 1 TB, flash disk SanDisk Cruzer Glide 3.0 32 GB.

1694074581826.png

1694074431476.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
1 TB bazen yetmediği için bilgisayara takılı tutuyordum.

Ancak bu 1TB'nin sonucunu etkilememeliydi.

Çıkarmayı deneyebilir misiniz? Sonuçları etkileyebilir çünkü UserBench ona da test yapıyor. Ama sonda attığınız sonuçta bir sorun göremedim ben anlamadım tam olarak ne sorduğunuzu. Bu arada sanırım yasakmış bu bench sitesi bu forumda. Bu site normalde işlemci olarak Intel'in performansını yüksek gösterip AMD'yi sürekli gömüyor Intel'in en kötü işlemcisi AMD'nin en iyi işlemcisini bile geçiyor olarak gözüküyordu sitede o yüzden yasak burada sanırım. Şu anda düzelmiş gözüküyor ama belli olmaz bir kere yapan bir daha yapabilir.
1 TB bazen yetmediği için bilgisayara takılı tutuyordum.

Ancak bu 1TB'nin sonucunu etkilememeliydi.

Çıkarmayı deneyebilir misiniz? Sonuçları etkileyebilir çünkü UserBench ona da test yapıyor. Ama sonda attığınız sonuçta bir sorun göremedim ben anlamadım tam olarak ne sorduğunuzu. Bu arada sanırım yasakmış bu bench sitesi bu forumda. Bu site normalde işlemci olarak Intel'in performansını yüksek gösterip AMD'yi sürekli gömüyor Intel'in en kötü işlemcisi AMD'nin en iyi işlemcisini bile geçiyor olarak gözüküyordu sitede o yüzden yasak burada sanırım. Şu anda düzelmiş gözüküyor ama belli olmaz bir kere yapan bir daha yapabilir.

Çözüm
Bu arada sanırım yasakmış bu bench sitesi bu forumda.
Evet, yasaklı. Üstelik hala AMD hakkında saçma eleştirilere sahipler.

Fakat yakın zaman önce aldığım bilgisayar için tüm popüler benchmarkları yapmak istediğimden bu sitede de yapacağım.

Ama sonda attığınız sonuçta bir sorun göremedim
SSD sonucunun altında çıkan kırmızı yazı nedeniyle UserBechmark, bilgisayara puan vermeyi reddediyor. Şu üstteki Gaming-Workshop gibi değerler.

1694088006561.png

Çıkarmayı deneyebilir misiniz?
İşe yaradı hocam, teşekkürler.

Evet, yasaklı. Üstelik hala AMD hakkında saçma eleştirilere sahipler.

Fakat yakın zaman önce aldığım bilgisayar için tüm popüler benchmarkları yapmak istediğimden bu sitede de yapacağım.

SSD sonucunun altında çıkan kırmızı yazı nedeniyle UserBechmark, bilgisayara puan vermeyi reddediyor. Şu üstteki Gaming-Workshop gibi değerler.

Eki Görüntüle 1935329

İşe yaradı hocam, teşekkürler.

Sorun değil hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı