Uspa ayakkabılar kaliteli mi?

M3HM3TY

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba. Babamın işinden dolayı hep fabrikalara uğramak zorunda. Oranın içerisinde ayakkabı fabrikaları da var. Arada babama ücretsiz ayakkabı veriyorlar. 20'ye yakın şu an ayakkabı var evde (lumberjack, Nike, Adidas, uspa vs.) Çoğu zaman ayakkabı değiştiriyorum. Uspa geçmeyi düşünüyorum uspa ayakkabılar kaliteli mi? (ayakkabılar orijinal ve arada babam parayla satın alıyor.)

Merhaba. Babamın işinden dolayı hep fabrikalara uğramak zorunda. Oranın içerisinde ayakkabı fabrikaları da var. Arada babama ücretsiz ayakkabı veriyorlar. 20'ye yakın şu an ayakkabı var evde (lumberjack, Nike, Adidas, uspa vs.) Çoğu zaman ayakkabı değiştiriyorum. Uspa geçmeyi düşünüyorum uspa ayakkabılar kaliteli mi? (ayakkabılar orijinal ve arada babam parayla satın alıyor.)
USPA iyidir hocam. Ben severim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Jump da güzeldir hocam. Uzun süre kullanmıştım bir ayakkabıaını. Gayet güzeldi.

Normalde geçenlerde 1.500 TL'ye Nike ayakkabı aldık ama sportif ayakkabı da lazımdı. Bayağı bir güzel sportif ayakkabılar var çok kararsız kaldım bazılarını kullanmıştım zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam uspa kaliteli marka ayakkabı da eh derim çünkü Adidas, Nike gibi iddialı gelmiyor ayrıyeten under armour öneririm pek bilinmez bir marka ama benim hoşuma gidiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı