Usturaya vurulan saç 1 haftada ne kadar uzar?

1 haftada 1-2 cm aşağı yukarı anca uzar. Kötü olursa maalesef her türlü dalga geçilebilir yine de dert etme sen, sağlıklı uzaması için uzun sürede bir saçları kazımak iyidir, derin hava alır. Ayrıca kepek sorunu için Ketoral önerebilirim, çok sıcak suyla yıkamak ve sık yıkamak da dökülme ve kepeklenme yapar bilgin olsun.

Selam, saçlarımda dökülme ve kepeklenme var. Bu 1 haftalık ara tatilde usturaya vurmak istiyorum. Sizce uzar mı dışarı çıkabilecek kadar? Maksat okulda dalga geçmesinler.
Dalga geçen geçsin sen takma kendini nasıl rahat hissediyorsan saçını o şekilde kes.

1 haftada 1-2 cm aşağı yukarı anca uzar. Kötü olursa maalesef her türlü dalga geçilebilir yine de dert etme sen, sağlıklı uzaması için uzun sürede bir saçları kazımak iyidir, derin hava alır. Ayrıca kepek sorunu için ketoral önerebilirim, çok sıcak suyla yıkamak ve sık yıkamak da dökülme ve kepeklenme yapar bilgin olsun.

Ayda 1 cm uzuyor ortalama erkek saçı.

1 haftada çok uzamaz. Neden usturaya vurmak istiyorsunuz?

1 haftada 1-2 cm aşağı yukarı anca uzar. Kötü olursa maalesef her türlü dalga geçilebilir yine de dert etme sen, sağlıklı uzaması için uzun sürede bir saçları kazımak iyidir, derin hava alır. Ayrıca kepek sorunu için Ketoral önerebilirim, çok sıcak suyla yıkamak ve sık yıkamak da dökülme ve kepeklenme yapar bilgin olsun.

Hocam saçı sıfıra vurmanın sağlıklı uzamasına bir katkısı yok maalesef yanlış bilgi.
Derinin biraz nefes alacağı doğru ama bunu 3'e vurarak da yapabilir.

3'e vurdur saçları. Hem saçın olur hem de kepeğin olmaz. Her gün yıka aman sıcakmsuyla değil. Ilık suyla güzel yıka. 2 günde bir de yıkayabilirsin

Selam, saçlarımda dökülme ve kepeklenme var. Bu 1 haftalık ara tatilde usturaya vurmak istiyorum. Sizce uzar mı dışarı çıkabilecek kadar? Maksat okulda dalga geçmesinler.

Ben 0'a vurdum 15 tatile girmeden 3 gün önce ve ancak 2 parmak uzadı

1 haftada 2 cm mi?😀

Metre bulup geliyorum şimdi

Okulda dalga geçileceğim düşünceniz varsa hiç vurmayın bence. Usturaya vurmak dökülmeyi ve kepeklenmeyi geçirmiyor zaten, şehir efsanesinden başka bir şey değil. Saçınızı ustura yerine gidip baltayla kazısanız dahi bir şey değişmiyor maalesef...

Ben geçen ay 3 numaraya vurdum, saç derim nefes aldığı için biraz rahatladı kafam ama saçlarımda ki seyreklikte ve kepekte bir değişiklik yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı