Uthenera-super alınır mı?

tolgahng

Kilopat
Daha fazla  
1-) Bu fiyata bu bilgisayar alınır mı?
2-) i5 10600K darboğaz yapar mı RTX 3060'ta.
Bütçe: 10k, kampanyalar olur mu geçen hafta GameGaraj yapmıştı. Ne yapmalıyım bana bir akıl verin?

Arkadaşlar benim aklımda RTX 3060'lı sistem toplamak vardı ama anakart ve PSU kısmını anlamıyorum nelere dikkat etmem gerektiğini söyler misiniz?
Maksimum RTX 3060'lı sisteme ne kadar verilir R5 5600X düşünüyordum işlemciye.

Fiyatı çok uçuk değil ama ekran kartı ve işlemci kaliteli iken, onları destekleyen parçalar da kaliteli olmalı. Parça parça toplamayı düşünüyorsanız yurt dışından ekran kartını alabilirsiniz. Mesela bunlar sipariş verilebiliyor ama stokta yok, stoğa girmesi ne kadar sürer bilmiyorum bir tahminim de yok. Ancak 5300 lira gibi bir fiyata kargo dahil alabiliyorsunuz bunu:

Fiyatı çok uçuk değil ama ekran kartı ve işlemci kaliteli iken, onları destekleyen parçalar da kaliteli olmalı. Parça parça toplamayı düşünüyorsanız yurt dışından ekran kartını alabilirsiniz. Mesela bunlar sipariş verilebiliyor ama stokta yok, stoğa girmesi ne kadar sürer bilmiyorum bir tahminim de yok. Ancak 5300 lira gibi bir fiyata kargo dahil alabiliyorsunuz bunu:

Bunla ilgili konu açılmıştı ama çoğu kişi Amazon Japonya'yı tavsiye etmiyor hem 1 aylık garanti süresi hem de sipariş verenlerin çoğu kişi reddedilmiş. Türkiye'ye gönderim yapmıyorlarmış.

Geri
Yukarı