Çözüldü uTorrent daha öncenen yüklenen dosyanın eşleri yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

spre0nix

Hectopat
Yer
Erzurum
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel Core İ5-9500
8 GB DDR4
İntel UHD Grapichs 630
Kingston 237 GB SSD
Meslek
Öğrenci
uTorrent'deki yükleme mantığını biliyorum. Torrent'i yüklemek için Torrent'in seedleri olmalı. Daha önceden yüklediğim Torrent'in aynısını şimdi yüklemeye çalıştığımda eşleri yok gibi gözüküyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Kankam benim Torrent'i indirdiğim yer bool seedleyeni olan bir site. 2 gün önce yüklediğim dosya inmedi şu an sorunum bu trackerleri güncelledim ayarları yaptım yok. Hesa başka Torrent'lerde aynı hata oluyor. İndirdiğim en büyük Torrent sitelerinde nasıl seed olmuyor?
qBittorrent ile dener misin? Ayarlarla oynama ama.
E yani? Niye konu olarak açtın ki bunu. Cevabını kendin vermişsin. Demek ki o dosyayı indirip seedleyen başka bir insan yok.

Kankam benim Torrent'i indirdiğim yer bool seedleyeni olan bir site. 2 gün önce yüklediğim dosya inmedi şu an sorunum bu trackerleri güncelledim ayarları yaptım yok. Hesa başka Torrent'lerde aynı hata oluyor. İndirdiğim en büyük Torrent sitelerinde nasıl seed olmuyor?

qBittorrent ile dener misin? Ayarlarla oynama ama.

Çözüm
uTorrent'de inmemesinin sebebi client değil, senin tracker ayarları ile oynaman. uTorrent ile indirmek istiyorsan, %appdata%/uTorrent klasörünü silerek yaptığın gereksiz ayarları sıfırlayabilirsin.
Ben qBittorrent önerdim çünkü, hem uğraşmaya gerek yok hem de reklamsız.

Geri
Yukarı