uTorrent düşük indirme hızı

Çözümü yok mudur? Ben korsan oyun için destek istemedim ki torrent programı için konu açtım o yönden içim rahat.
İndirmeye çalıştığınız dosyayı paylaşan başka bilgisayarlar yoksa hızlı indiremezsiniz. Torrent'in mantığı böyledir.

İndirdiğiniz dosyaya göre değişiklik gösterebilir. Çok eskiyse ve seed edeni azsa indirme hızını 1000000 tane tracker ekleyerek bile arttıramazsınız. Başka bir siteden bulmaya çalışın seed oranı fazla olan bir tane arayın.

Anladım

İndirdiğiniz dosyaya göre değişiklik gösterebilir. Çok eskiyse ve seed edeni azsa indirme hızını 1000000 tane tracker ekleyerek bile arttıramazsınız. Başka bir siteden bulmaya çalışın seed oranı fazla olan bir tane arayın.

Hocam uğraştığıma değmez dosya 11 GB varsın 1 MB/s indirsin. Geçen sene 300 KB/s ile indirdiğim günler aklıma geliyor buna da şükür :)

Arkadaşlar "Torrent" veya "Utorrent" crack değildir. Torrent oyunları orijinal şekilden indirmenize yarar.
Point Blank gibi yapımlar "Torrent" kullanıyor. Genelde korsan için kullanılması onu korsan aracı yapmaz. Her "Torrent" veya "Utorrent" görünce "aga korsan destek yok yhaaa" diye atlamayın. (Kamu Spotu)

Geri
Yukarı