uTorrent eşlere bağlanılıyorda kalıyor

thevolker

Hectopat
Merhabalar. 2-3 hafta öncesine kadar hiçbir sıkıntı yoktu. Şu an hiçbir şey indiremiyorum torrentlerden. Her türlü tracker denedim. Trackera ihtiyaç olmadan indirilen golden torrentler bile inmiyor. Eşlere bağlanıyorda kalıyor. Resim ektedir.

Lütfen yardım ediniz.

sccccccccccccccccccc1.png

Merhabalar. 2-3 hafta öncesine kadar hiçbir sıkıntı yoktu. Şu an hiçbir şey indiremiyorum torrentlerden. Her türlü tracker denedim. Trackera ihtiyaç olmadan indirilen golden torrentler bile inmiyor. Eşlere bağlanıyorda kalıyor. Resim ektedir.

Lütfen yardım ediniz.

Eki Görüntüle 1003190

qBitTorrent kullan hem daha iyi hem de daha güvenli.

Adam senden yardım istemiş, herkes biliyor korsana destek verilmediğini, mesaj yazmak için mesaj yazma, yardım et.

Tamam o zaman sorunun çözümünü vereyim torrent yerine IDM indirmek ve IDM ile Crack'li Office programı indirmek veya emek hırsızlığı yapmadan Office programlarını satın almak.

Lütfen yardım ediniz.

Eki Görüntüle 1003190
Korsana destek verilmiyor, 1000 TL verecek paranız olmayabilir ya da vermek istemiyor olabilirsiniz normal fakat dediğim gibi destek yok.

Artı -3 Eksi

Geri
Yukarı