uTorrent gönderme hızı sınırlanmıyor

erhan753

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, uTorrent uygulamasında indirme hızını yavaşlatan gönderme hızı, 1'e sınırlasamda 130 KB'nin üstünde. Nasıl sınırlayabilirim?

Merhaba, uTorrent uygulamasında indirme hızını yavaşlatan gönderme hızı, 1'e sınırlasamda 130 KB'nin üstünde. Nasıl sınırlayabilirim?
Bittorrent, uTorrent veya qBittorrent gibi madenci istemciler yerine Deluge öneririm. Görev yöneticisinden bakıldığı zaman qBittorrent "afirefox.exe" madencilik virüsünü çalıştırıyor

Bittorrent, uTorrent veya qBittorrent gibi madenci istemciler yerine Deluge öneririm. Görev yöneticisinden bakıldığı zaman qBittorrent "afirefox.exe" madencilik virüsünü çalıştırıyor
"The qBittorrent project aims to provide an open-source software alternative to µTorrent."
Kendi websitelerinde yazan açıklama. Github linki şu şekilde.

Açık kaynak kodlu bir program ve dediğiniz "afirefox.exe" bende gözükmüyor görev yöneticisinde. İnternette de bulamadım herhangi bir sonuç. Dediklerinizi destekler nitelikte bir belge yazı vs. var mı? Ona göre kullanmayı bırakacağım çünkü.

"The qBittorrent project aims to provide an open-source software alternative to µTorrent."
Kendi websitelerinde yazan açıklama. Github linki şu şekilde.

Açık kaynak kodlu bir program ve dediğiniz "afirefox.exe" bende gözükmüyor görev yöneticisinde. İnternette de bulamadım herhangi bir sonuç. Dediklerinizi destekler nitelikte bir belge yazı vs. var mı? Ona göre kullanmayı bırakacağım çünkü.
Ben de sizin gibi açık kaynak kodlu olduğundan dolayı inanamadığım için tekrar format atıp sadece sırf bunu yüklemiştim. Aynı şekilde afirefox.exe çalışmaya başlıyordu. Kendi sitesinden 32 bit olanı Windows 7'de denemiştim format ataraktan.
64 bit bilgisayara geçtim ve 64lük versiyonu denemedim güvenemediğim için. Ekran görüntüsü almadığım için belge yok. Ama şöyle bir paylaşım var.Veya şu

Bilgisayarınız 64 bitse veya güveniyorsanız indirin kullanın siz bilirsiniz

qBitTorrent kullanarak direkt kapatabilirsiniz. UTorrent'ten daha iyi bir uygulama bana göre qBitTorrent.

Şu anda uTorrent üzerinde oyun indiriyorum qBitTorrent ile kaldığı yerden devam edebilir miyim yoksa baştan mı?

BitTorrent, uTorrent veya qBitTorrent gibi madenci istemciler yerine deluge öneririm. Görev yöneticisinden bakıldığı zaman qBitTorrent "afirefox.exe" madencilik virüsünü çalıştırıyor.

qBitTorrent virüs mü yani?

Hanginizin dediğini indiriyim?

Şu anda uTorrent üzerinde oyun indiriyorum qBitTorrent ile kaldığı yerden devam edebilir miyim yoksa baştan mı?

Kaldığı yerden devam eder hocam. Ben şu an bizzat aktif olarak qBitTorrent kullanıyorum ve detaylı incelememe rağmen virüs teşkil edecek bir şey bulamadım. Zaten ilk defa duymuştum böyle bir şeyi.

Kaldığı yerden devam eder hocam. Ben şu an bizzat aktif olarak qBitTorrent kullanıyorum ve detaylı incelememe rağmen virüs teşkil edecek bir şey bulamadım. Zaten ilk defa duymuştum böyle bir şeyi.

Tamam, yardımınız için çok teşekkür ederim. Oyunum indi zaten bir sonraki indireceğim oyunda kullanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı