uTorrent güvenli mi?

proesthuskara

Centipat
Daha fazla  
Linux Mint indirmek için uTorrent kurmuştum daha sonra internette malware olduğunu gördüm UTorrent'te. Daha sonra Revo Uninstaller ile sildim UTorrent'i ve Linux ISO'sunu mirror ile indirdim. Peki uTorrent gerçekten güvenli mi yoksa format atmam gerekir mi?

Güvenli. İnternette her yazana inanmayın.

uTorrent Güvenli bir yazılımdır. uTorrent .torrent uzantılı dosyaları açmanıza olanak sağlayan bir programdır. Genelde oyun indirmek için girdiğinizde veya Dosya göstermek için kullanılır.

Reklamı boldur onun haricinde güvenli olmayan bir yanını bilmiyorum, yıllardır kullanırım.

Onun yerine microsoft store'dan Torrent Downloader HD programını indirebilirsin reklam göstermiyor.

Hocam ek bir bilgi daha belki bilmeyen vardır kullanırken VPN kullanın yoksa kötü şeyler gelebilir başınıza.

Evet çok ünlü olduğunuz için soyabilirler evinize gelip.

Hocam ek bir bilgi daha belki bilmeyen vardır kullanırken VPN kullanın yoksa kötü şeyler gelebilir başınıza.

Ben hiçbir zaman VPN kullanmadım. Şu ana kadar bir sorun olmadı, olacağını düşünmüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…