uTorrent güvenli mi?

Ben hiçbir zaman VPN kullanmadım. Şu ana kadar bir sorun olmadı, olacağını düşünmüyorum.
Hocam yapmayın çektiğiniz depolar ip adresiniz tarafından çekiliyor. Bu şimdiye kadar olmayıpta sonra olmayacağı anlamına gelmiyor. Zaten ingilizce kaynaklara baktığınızda adamlar bas bas bağırıyor vpn kullanın diye.

Hocam yapmayın çektiğiniz depolar IP adresiniz tarafından çekiliyor. Bu şimdiye kadar olmayıpta sonra olmayacağı anlamına gelmiyor. Zaten İngilizce kaynaklara baktığınızda adamlar bas bas bağırıyor VPN kullanın diye.

IP adreslerimiz vs. her şey internette var zaten. Saçma sapan yollarla bile bulabilir insanlar. VPN kullanacağım o zaman, teşekkürler. Hangisini önerirsiniz bu arada? Ayrıca VPN açınca download hızı düşmez mi?

IP adreslerimiz vs. her şey internette var zaten. Saçma sapan yollarla bile bulabilir insanlar. VPN kullanacağım o zaman, teşekkürler. Hangisini önerirsiniz bu arada? Ayrıca VPN açınca download hızı düşmez mi?
Hocam internette çok fazla bilgimiz dolaşıyor bunları silmek zaten çok zor. Mit veya fbi mbi gibi kuruluşların adamları olursanız anca silerler. yani vpn önerisi olarak nordvpn ve expressvpn çok iyi vpnler download hızıda seçtiğiniz ülkeye bağlı bir şey ama ben 15 dolar vermek istemiyorum her ay vpn servisine (ek olarak şirket benim çerezlerimi ve verilerimi depolamasını istemiyorum) diyorsanız kendi vpn serverınızı kurun. vds ile bu mümkün internette biraz araştırmayla kendi vpn sağlayıcınızı çok ucuza yapabilirsiniz. Çaktırmayın çok fazla bilinmiyor bu :D

Yok çektiğin programlar, onların depolamasından çekiyor. Yani adamlar IP adresini görüyor.

IP adresi dediğimiz şey zaten net konum vermiyor. Ondan bir problem görmüyorum ayrıca çeken tek kişi de siz değilsiniz ortalama bir c*rck oyunu indiren kişi sayısı belki 50-60 milyonu geçiyordur. Kimse uğraşmaz IP adresinden net konum bulmaya.

IP adresi dediğimiz şey zaten net konum vermiyor. Ondan bir problem görmüyorum ayrıca çeken tek kişi de siz değilsiniz ortalama bir c*rck oyunu indiren kişi sayısı belki 50-60 milyonu geçiyordur. Kimse uğraşmaz IP adresinden net konum bulmaya.
Hocam haklısınız fakat, öyle dememek lazım şimdi neden o listede benim bilgim olsun. Yani kafaya takmayacaksanız ilerleyin.

Bu konuları Türkiye'de yaşıyorsan Türkiye'de yaşayan biri için fazla ciddiye alıyorsun dostum. Yaşın küçüktür falan haber vereyim sadece senin değil sülalenin adresini bedavaya öğrenebiliyor zaten insanlar. Kıçı kırık Torrent linkini kullanmana ihtiyacı yok yani. Ayrıca her insan hayatının bir bölgesinde kullanmıştır Torrent'i zaten. Uzun lafın kısası takmayı gereksiz buluyorum özellikle TR'de yaşıyor iseniz. Kafaya takılacak bir tarafta göremiyorum zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı