uTorrent Hız Düşmesi

Mizantrop86

Decapat
Daha fazla  
1651529948146.png

Uygulama indirirken 97.2'de bir anda hız 1.5 mb/s'den 1.5kb/s'lere kadar düştü. Ne denersem deneyeyim olmadı. Hız bir anda düştü normalde hızlıydı ama düştü. Tavsiyelere açığım 83 GB'lık uygulamayı bir gün daha indirmek istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 1376512

Uygulama indirirken 97.2'de bir anda hız 1.5 mb/s'den 1.5kb/s'lere kadar düştü. Ne denersem deneyeyim olmadı. Hız bir anda düştü normalde hızlıydı ama düştü. Tavsiyelere açığım 83 GB'lık uygulamayı bir gün daha indirmek istemiyorum.

Torrent dosyası bozuk olabilir mi? Bende bazen atıyorum sabit 3MB almam gereken indirmede çok dalgalı oluyor 0 - 900KB arası hiç MB'lere çıkmıyor.

Torrent dosyası bozuk olabilir mi? Bende bazen atıyorum sabit 3MB almam gereken indirmede çok dalgalı oluyor 0 - 900KB arası hiç MB'lere çıkmıyor.

Dosyada bir sıkıntı olduğunu sanmıyorum zira sitede hiç görmedim sıkıntılı yorum.
Dosyaları kontrol ettirin. Bu işlem diskinizin durumuna ve dosyanın boyutuna göre uzun sürebilir.
uTorrent'i kapatıp bilgisayarı yeniden başlattığım bile oldu. Kontrol etti dosyaları ama aynı şekilde devam etti sonra.

Hocam tracker denediniz mi? Google da güncel torrent tracker diye aratırsanız çıkıyor. Onları ekleyin olur belki.

Geri
Yukarı