uTorrent mining yapıyor mu?

Semuch

Centipat
Daha fazla  
uTorrent kullanıyordum ama vazgeçtim. Vazgeçme nedenim ise arkadaşımın uTorrent kullanması ve dosya indirmesi yapmamasına rağmen bilgisayarın gereksiz donanım kullanması (donanım kullanmasından kastım, işlemci ekran kartı falan tam olarak hangisini kullandığını hatırlamadığımdan böyle belirttim) mining virüsü olabileceği anlamına geliyor. İnternetten baktığımda ve okuduğum bir Technopat yorumunda uTorrent'in mining yaptığına dair yazılar gördüm ve araştırmamla beraber uTorrent'in daha önceki sürümlerinde mining yazılımı yüklendiğine dair haber ve yazılar var. uTorrent'in şu anki versiyonları ne kadar güvenli arkadaşım bu durumu çok da uzak bir zamanda değil 1 ay öncesine kadar falan yaşadı. uTorrent mining yapıyor mu? Mining yapmayan torrent yazılımı ne önerirsiniz?

Korsan teşvik etmiyorum. Korsan kullanmayın. Sektörün gelişmesi için paranızı harcamanız gerek.
Tixati denedim ve mining var gibi gözüküyor indirmem ile beraber laptopun fanları açıldı ve GPU ve CPU kullanımı az da olsa arttı.

Geri
Yukarı