uTorrent Pro nasıl süresiz olarak erişilebiliyor?

Hay hay.
2015'de olmuş bir olay. 2018'de tepki sonrası kaldırıldı. Ve CPU kullanımını dert etmeyen de ne bileyim :)

Aynı işi açık kaynaklı, daha hızlı, mining olmadan, CPU sömürmeden yapanlar varken bana göre mantıksız. Ben fikrimi söyledim, seçim sizin. Zorla şunu bunu kullan demeyeceğim de. Herkes düşünebiliyor sonuçta.
UTorrent'i kullanmayalı uzun süre oldu, bu yüzden gördüğüm haberlerin linklerini de bulamadım.

İşlemci ile mining yapılamaz. O kullanımlar çok az artıyor geri iniyor.

Kaynak?
Araştırdım ve CPU kullanımının arttığını gördüm. CPU ile mining yapılmaz ki zaten uTorrent güvenilirdir.

Mining ekran kartıyla yapılıyordu amma. Ben mi yanlış öğrendim?

Gençler sakin. Utorrent'in mining yaptığını söyleyen benim. Daha ben kaynak vermeden üstteki arkadaş kaynak vermiş zaten. Sadece Utorrent değil, zamanında zaytung'un sitesi de arkaplanda mining kodu çalıştırıyordu.

şurada'daki bağlantıdan aynı konuyu işlemiş bir haber kaynağını daha görebilirsiniz.

"Mining ekran kartıyla yapılıyor ama"cılar da geldiğine göre, sistemi arkaplanda sömüren bu programın açıkkaynak kodlu bir alternatifini gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.

Gençler sakin. UTorrent'in mining yaptığını söyleyen benim. Daha ben kaynak vermeden üstteki arkadaş kaynak vermiş zaten. Sadece uTorrent değil, zamanında Zaytung'un sitesi de arkaplanda mining kodu çalıştırıyordu.

şurada'daki bağlantıdan aynı konuyu işlemiş bir haber kaynağını daha görebilirsiniz.

"Mining ekran kartıyla yapılıyor ama"cılar da geldiğine göre, sistemi arkaplanda sömüren bu programın açıkkaynak kodlu bir alternatifini gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.

Teşekkür ederim zaten kullanmıyordum şimdi öldü.

Technopat da mining olayının haberini yapmıştı:

Böyle arka planda sizin istemediğiniz işlemler yapan ve reklam içeren çöp uygulamalar yerine açık kaynaklı, reklamsız ve tamamen ücretsiz olan qBittorrent gibi alternatif yazılımlara yönelebilirsiniz.

Technopat da mining olayının haberini yapmıştı:

Böyle arka planda sizin istemediğiniz işlemler yapan ve reklam içeren çöp uygulamalar yerine açık kaynaklı, reklamsız ve tamamen ücretsiz olan qBittorrent gibi alternatif yazılımlara yönelebilirsiniz.
Bak ben bu haberi görmemiştim mesela. Yabancı bir kaynakta ve redditte gördüm.

Asıl anlatılmak istenen şey, sistemi arkaplanda sömüren bir program olduğuydu. Sevgiler

Yeni konular

Geri
Yukarı