uTorrent virüs mü?

QBittorrent daha iyi. uTorrent kullandığımda sürekli hata alıyordum.
Ne açıdan daha iyi? En son qbit torrent kullandığımda adam akıllı seed alamıyordum bile, tabii şu anki durumu nasıl bilemiyorum ama açık kaynak kodlu olmasının ne gibi bir esprisi var kullanırken onu da daha çözmüş değilim, son kullanıcı olarak avantajı nedir bu qbit'n?

Ne açıdan daha iyi? En son qbit torrent kullandığımda adam akıllı seed alamıyordum bile, tabii şu anki durumu nasıl bilemiyorum ama açık kaynak kodlu olmasının ne gibi bir esprisi var kullanırken onu da daha çözmüş değilim, son kullanıcı olarak avantajı nedir bu qbit'n?
Bende uTorrent '' Hata Sistem Belirtilen Yolu Bulamıyor'' hatası veriyordu ondan değiştirdim :D

Ne açıdan daha iyi? En son qbit Torrent kullandığımda adamakıllı seed alamıyordum bile, tabii şu anki durumu nasıl bilemiyorum ama açık kaynak kodlu olmasının ne gibi bir esprisi var kullanırken onu da daha çözmüş değilim, son kullanıcı olarak avantajı nedir bu qbit'n?

UTorrebt gibi açılırken reklam bölümü için RAM tüketmiyor mesela.

Değil.
download.jpg

Virüs değil de bloat yazılımlarla geliyor. Ayrıca ben (öncelerde) indirince ses karıştırıcısına WebHelper diye bir şey geliyordu. Ayrıca reklamlı. Onun yerine qBitorrent daha iyi.

Geri
Yukarı