Uyandığımda Hareket Edemiyordum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Roxor

Kilopat
Daha fazla  
Bu sabah uyandığımda hareket edemiyordum. Gözlerim yarıya kadar açıktı zorlanarak görebiliyordum. Konuşmayı denedim o da olmadı. En son zorlayarak biraz hareket ettim gerisi geldi.

Doktora gitme ihtiyacı duymadım fakat epilepsim olduğu için biraz tırsmadım değil. Sizce doktora gitmeli miyim ?

Evet bu işler ihmale gelmez. Benim kuzen de epilepsi olmuştu. Uzun süre ilaç kullandı şu an iyi. Ama onun ki çok ileriydi. Yani durup dururken birden donuyordu. Ayaktayken falan. Sen en iyisi erkenden bir doktora görün.

Dostum ben bunu din hocama sormuştum. (Konusu gelmişti) ve bana eğer başına öyle bir şey gelirse ani bir hareket yap o ağırlık üstünden geçer dedi. Tabi aynı durum mu bilmiyorum.

Kardeş yaşım küçük olabilir ama sağlık meslek lisesinde okuyorum. Az da olsa bilgi sahibi oluyoruz. Lütfen ihmal etme en kısa zamanda bir doktora görün.

Dostum ben bunu din hocama sormuştum. (Konusu gelmişti) ve bana eğer başına öyle bir şey gelirse ani bir hareket yap o ağırlık üstünden geçer dedi. Tabi aynı durum mu bilmiyorum.

O durumdayken ani hareket yapamıyorsun. Ağırlık fazla geliyor.

Evet bu işler ihmale gelmez. Benim kuzen de epilepsi olmuştu. Uzun süre ilaç kullandı şu an iyi. Ama onun ki çok ileriydi. Yani durup dururken birden donuyordu. Ayaktayken falan. Sen en iyisi erkenden bir doktora görün.

Benim ki o kadar ileri değil. Ben ilacı bırakma aşamasındayım.

Bu gecede aynı şeyi yaşadığımı hissedersem ilk ambulansla hastahaneye gideceğim.

O durumdayken ani hareket yapamıyorsun. Ağırlık fazla geliyor.

Benim ki o kadar ileri değil. Ben ilacı bırakma aşamasındayım.

Bu gecede aynı şeyi yaşadığımı hissedersem ilk ambulansla hastahaneye gideceğim.

İlk ambulans ne oluyor? Gece gece güldürdün :)

Her gün oluyorsa kesinlikle girmelisin. Bilincin açılıyor ancak beynin vücudunla iletişime geçemiyor. Büyük ihtimal ile korkarsan hızlı nefes ihtiyacın olacak ama alamicaksın. Sinirlerinde bir hasar olabilir. Aksatma.

Beyninin uyanması ve kaslarının uyanmaması sorunu. Tetikleyici etkenler olabilir. Doktora görün.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı