Uyandıktan sonra kalbin 120 BPM atması

Autistic Boy

Kilopat
Makaleler
24
Merhaba. Uyandıktan hemen sonra kalbimde sıkışma hissettim ve telefonumdaki nabız ölçer ile, kalp atışımı ölçtüğümde çok fazla hızlı çıktı. 120 BPM Kalp nabız hızı çıktı. Bu değer, genelde çok fazla koşturunca çıkan bir değer. Ben uykudan uyandığımda, dinlenme esnasında kalbin bu kadar çok çalışması normal midir?

Merhaba. Uyandıktan hemen sonra kalbimde sıkışma hissettim ve telefonumdaki nabız ölçer ile, kalp atışımı ölçtüğümde çok fazla hızlı çıktı. 120 BPM Kalp nabız hızı çıktı. Bu değer, genelde çok fazla koşturunca çıkan bir değer. Ben uykudan uyandığımda, dinlenme esnasında kalbin bu kadar çok çalışması normal midir?
Alarm ile veya biri seni ürküterek (bağırarak, dürterek vs) uyandırıldıysan olabilir. Uyanmadan önce kalbini harekete geçirecek çeşitli duygu içerikli rüya görmüş ve hatırlamıyor olabilirsin.

Doktora görünün, EKG ve efor testi yapsınlar, burdan yapılan bilgi alışverişi sağlıklı olmayacaktır.
Birşey soracağım. Ben hemen modemin yanında oturuyorum saatlerce. Laptopumun hemen yanında. Wi-Fi Sinyalleri kalbime zarar verir mi? Modemde iki türlü ağ aktif. 2.4 GHz ve 5 GHz. 3 Büyük anteni var. Modem ise ASUS DSL-AC51.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı