Kalbin tık tık atması

Aslında sağlıkla ilgili bir soru sormuştum bu sorunu yaşayanlar veya bilgisi olanlar belki cevaplar diye ama belkiyle kaldı.

Hocam hasta olunca gidilen hani beyaz önlük giyenlerin olduğu iğne gibi şeylerin yapıldığı bir yer var çok populer orayı tavsiye ederim.

Hocam en iyisi hastaneye gidip uzman birine danışmak burada adamın biri çıkar şu hapı kullan şunu iç şunu ye der sizde yaparsınız sonra daha kötü olur onun için diyorum hastaneye git diye.

Bu sorun bana öyle geliyormuş hocam ve birazcık sakinleştikten sonra normal bir şekilde attığını anladım. Biraz düşününce saçma olduğunu bende anladım bu konuda burada çözülmüş oldu :)

İyiliğini için diyorum bu şekilde ciddi sorunları burada tartışmak yerine uzman biri tarafından tedavi edilmek daha mantıklı.
Bu sorun bana öyle geliyormuş hocam ve birazcık sakinleştikten sonra normal bir şekilde attığını anladım. Biraz düşününce saçma olduğunu bende anladım bu konuda burada çözülmüş oldu :)

Sıkıntı yok hayırlı akşamlar.😁

Yeni konular

Geri
Yukarı