Uyanık kalmak

Mırnav

Hectopat
Aga kahve kesmiyor. Okul açılacak saat 6 da uyuyorum 12 de uyuyabilmem lazım. 4 gün var. Uyanık nasıl tutarım kendi mi? Markette uyanık tutcak kahve var mıdır? Nescafe ile denedim.

Uyandıktan sonra hemen içilen kahvenin etkisi çok çok az oluyor, 12 de uyuyabilmek için geceleri ışıklardan özellikle mavi ışıklardan uzak durun ve kendinizi yoracak bir şey yapın mesela kitap okumak gibi. Nescafe içmek de hemen hemen hiçbir işe yaramaz çünkü toz olan suda karışan kahveler gerçek kahveler değildir ve kafein oranları çok azdır. Filtre kahve satın al ŞOK ve BİM marketlerinde bulabilirsin şahsen ŞOK marketin filtre kahvesini daha çok seviyorum. Bunun için French Press'te satın alman gerekiyor ama.

Aga kahve kesmiyor. Okul açılacak saat 6 da uyuyorum 12 de uyuyabilmem lazım. 4 gün var. Uyanık nasıl tutarım kendi mi? Markette uyanık tutcak kahve var mıdır? Nescafe ile denedim.

Nescafe uykunu getirir içinde çok fazla şeker var en mantıklısı git Türk kahvasi ya da filitre kahve yap şekersiz bir yere uzanma PC varsa onunla rekabetçi maç gir evde dolaş yüksek seste şarkı dinle vs.

Geri
Yukarı