UYAP'tan mesaj geldi

Piyasa şerefsiz dolmuş. Yaptığı hatanın bedeli telefonu geri vermesi değil! Yumuşak davranmanızı önermem.
Hocam ben de öyle düşünüyorum ama herkes farklı düşünüyor. Biri kin kapıp bana zarar vereceğini düşünüyor. O sebeple telefonu veyahut bir üst modelini al geç diyorlar. Başka biri de telefon senin geri adım atma diyen de var. Valla ikilemdeyim.

Piyasa şerefsiz dolmuş. Yaptığı hatanın bedeli telefonu geri vermesi değil! Yumuşak davranmanızı önermem.

Türkiye de caydırıcı cezalar verilmiyor ki bir telefon için düşman edinmeye değmez.

O kadarına izin verirler mi oha 50 bin tliik telefon falan.

Kimseden izin alacak değilsiniz, sizin insafınıza kalmış S23 istiyorum deyin ara bulucu kadın da olacak zaten anlaşmayı sağlarsınız tehlikeli sıkıntılı tiplerle ne kadar az muhatap o kadar iyi.

Türkiye de caydırıcı cezalar verilmiyor ki bir telefon için düşman edinmeye değmez.

Kimseden izin alacak değilsiniz, sizin insafınıza kalmış S23 istiyorum deyin ara bulucu kadın da olacak zaten anlaşmayı sağlarsınız tehlikeli sıkıntılı tiplerle ne kadar az muhatap o kadar iyi.
O zaman telefon satılmamışsa telefonumu alayım, satmışsa da s23 ultra isteyim değil mi hocam.

Bir soru daha soracağım. Adam diyelim s23 ultra falan ya da s23 alacak. Bunu hangi işte çalışıp ve nasıl bana parasını atacak. Bilen var mı?

Bir soru daha soracağım. Adam diyelim S23 Ultra falan ya da S23 alacak. Bunu hangi işte çalışıp ve nasıl bana parasını atacak. Bilen var mı?

Uzlaşmanın gereğini yerine getiremezse uzlaşma sağlanmamış olur. Gerisini mahkemebilir sizlik bir şey yok.
Ayrıca düz S23 deyin geçin hocam. Siz bilirsiniz ama S23 Ultra S20FE'nin karşılığında istemek fazla olur sanki.

Uzlaşmanın gereğini yerine getiremezse uzlaşma sağlanmamış olur. Gerisini mahkemebilir sizlik bir şey yok.
Ayrıca düz S23 deyin geçin hocam. Siz bilirsiniz ama S23 Ultra S20FE'nin karşılığında istemek fazla olur sanki.
Peki hocam s23 seçeyim. O zaman telefon satılmamışsa telefonumu alayım, satmışsa da s23 ultra isteyim daha da muhattap olmayayım değil mi hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı