Uydu alıcısı önerisi

Shyankh

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Huawei Mateview GT 34
Intel Core i5 12400F
MSI RTX 4070 Gaming X Slim
Asus Prime H610M-A D4
Corsair Vengeance LPX 3200mhz CL16 (8x2)
WD Green 480 GB (SN350) M.2 SSD
Kioxia Exceria G2 1 TB M.2 SSD
ID-Cooling SE-214-XT
Corsair Carbide Series SPEC-Delta 650W 80+ Bronze
Sizden ricam 2 adet uydu önerebilir misiniz? Birinde YouTube falan dahil olsun, diğeri düz kaliteli bir uydu ama uygun fiyat performans arıyorum.

Normal işinizi görür. Youtube olan için next cihazlara bakabilirsiniz. dahili wifi olan cihazları iyi görünüyor.
Bunları inceleyebilirsiniz.

Normal işinizi görür. YouTube olan için Next cihazlara bakabilirsiniz. Dahili Wi-Fi olan cihazları iyi görünüyor.
Bunları inceleyebilirsiniz.
Next jetstream aldım ama YouTube'da hiçbir video açılmıyor. "bu içerik ülke ya da yaş sınırlaması sebebiyle izlenmiyor" hatası veriyor. Nasıl çözebilirim?

Yazılımını güncellemeyi deneyin. Tarih saat ayarlarını da kontrol edin.
Yazılım güncelledim, şimdi de dönüyor dönüyor içerik oynatılamadı diyor, Wi-Fi çekim gücünden dolayı mı acaba? Telefonun 3 diş çektiği yerden kaç diş çekerki bu.

Wi-Fi adaptörü bağlanabilir mi buna ve bağlasam da nereden seçeceğim dahili ya da harici Wi-Fi'yı kullanacağını?

Yazılım güncelledim, şimdi de dönüyor dönüyor içerik oynatılamadı diyor, Wi-Fi çekim gücünden dolayı mı acaba? Telefonun 3 diş çektiği yerden kaç diş çekerki bu.

Wi-Fi adaptörü bağlanabilir mi buna ve bağlasam da nereden seçeceğim dahili ya da harici Wi-Fi'yı kullanacağını?
Bunlarda harici wifi bağlanıyor mu bilgim yok açıkçası. Çekim gücüne bağlı olabilir. Next in müşteri hizmetlerine danışın isterseniz.

Bunlarda harici Wi-Fi bağlanıyor mu bilgim yok açıkçası. Çekim gücüne bağlı olabilir. Next'in müşteri hizmetlerine danışın isterseniz.

İnternet hızı sürekli 0 kb/s'ye düşüyor, en fazla 20-30 kb/s'lere çıkıyor. Wi-Fi'den midir, işlemcisi mi yetmiyor anlamış değilim.

Router'ı uydunun yanına koydum, şu an her şey yolunda ama router hep burada kalamaz, Wi-Fi çoğaltıcı almam lazım.

Son düzenleme:
Videoları açıyor mu?

Evet, Router'ı TV'nin yanına getirince YouTube ve IP TV açıldı.

Demek ki çekim gücü çok zayıf, uydu alıcı destekli bir Wi-Fi adaptör sipariş ettim, gelince deneyeceğim destekleyip desteklemediğini.

Dahili Wi-Fi'ı 4 - 4.5 metre uzaklıktaki, arada engel olmayan Wi-Fi'ı bile çekemiyor. Sadece Wi-Fi var demek için koyulmuş gibi.

Geri
Yukarı