Uydu interneti nedir?

Can Cömertpay

Hectopat
Merhabalar, şu an Türk Telekom internet sağlayıcısı ile anlaşmalıyım. Bulunduğum bölgede alt yapıdan dolayı 16 Mbps'ten fazlasını alamıyorum. Özellikle de aile ile kullanıldığında inanılmaz yavaşlıyor. Online oyunlarda ping sorunu can sıkıyor. Uydudan internet olayını yeni duydum nedir ne değildir pek bilmiyorum, o yüzden forumdan bilgi almak istedim. Birkaç konu okudum fakat eski tarihliydi yeni bir gelişme olabilir diye düşünüp bu başlığı açtım. Eksi, artı yönleriyle ve güvenilir servis sağlayıcılarıyla birlikte aydınlatırsanız sevinirim.

Uydudan, uzaydan internet almaya kalkarsan Pingin Allahu ekber dağlarına çıkar 😅 Uydudan yer sunucusuna sunucudan sana çok uzun sürer oyun oynatmaz sana 16 mbps e şükret derim o sisteme göre...

Superbox var o da Turkcell Superonline'ın Uzay net gibi çanak sistemlerindense onu tavsiye ederim Turkcell 4.5G İyi çekiyorsa evinde

Uydudan, uzaydan internet almaya kalkarsan Pingin Allah'u ekber dağlarına çıkar 😅 Uydudan yer sunucusuna sunucudan sana çok uzun sürer oyun oynatmaz sana 16 Mbps'e şükret derim o sisteme göre...

Superbox var o da Turkcell Superonline'ın Uzay net gibi çanak sistemlerindense onu tavsiye ederim Turkcell 4.5G İyi çekiyorsa evinde

Bir kaç pakete rastladım 100Mbps kotalı uydu internetleri, her yere sağlanılan alt yapısız internetler vs vs onlar nedir? İşe yaramaz mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı