Uydunet 02-08 saatlerindeki indirmeler kotaya yansır mı?

Alimert Yücel

Hectopat
Daha fazla  
Yakın zamanda Uydunet 24 Mbit 75 GB bir paket aldım. Geceleri oyun indirmek istiyorum ama bu TTNET ve Superonline'da olan gece 2 sabah 8 arasında AKK'ye sayılmama Uydunet'te de var mı sormak istedim.

İlk konum çaylağız. :D

İlk konun hayırlı olsun, öncelikle. :)
Hiçbir servis sağlayıcı veya operatör fark etmeksizin, 02.00-08.00 saatleri arasında AKK'ye dahil olmayacak şekilde indirme yapmak durumundasın. Bu devletin kararıdır, operatörlerin engelleme hakkı yoktur.
AKK/AKN'yi aşmış olsan bile, o saatlerde hiç aşmamış gibi yüksek hızda indirme yapıyor olman gerekir, eğer bu konuda size böyle bir olanak sağlanmıyorsa o operatörle irtibata geçip uyarınız.

İstersen 10 liraya "Uyku yok" alıp, 00:00 - 09:00 arası da oluyor. Uydunet bu konuda iyi, ayırma işini iyi yapmışlar. Kotanda sadece diğer saatlerde yaptığın indirme ve göndermeleri görüyorsun. İçin rahat olsun, TTNET gibi değiller.

İlk konun hayırlı olsun, öncelikle. :)
Hiçbir servis sağlayıcı veya operatör fark etmeksizin, 02.00-08.00 saatleri arasında AKK'ye dahil olmayacak şekilde indirme yapmak durumundasın. Bu devletin kararıdır, operatörlerin engelleme hakkı yoktur.
AKK/AKN'yi aşmış olsan bile, o saatlerde hiç aşmamış gibi yüksek hızda indirme yapıyor olman gerekir, eğer bu konuda size böyle bir olanak sağlanmıyorsa o operatörle irtibata geçip uyarınız.

Üzerinden uzunca bi süre geçti, bişey sormak istiyorum. AKK 60GB'ın üstün deyken hızım 23 mbps'ye düştü, AKK 30GB ve daha altına indiği zaman hızım 20 mbps'ye düştü. Yetkili servisine sorduğumda bizden kaynaklı değil dedi. Evde internete bağlı sadece ben varım 1 telefonum bi bilgisayarım var, ilk bağlandığında 25-26 mbps gösteren internet AKK'nin sonlarına doğru hız düştü AKK bitince de hız sabit 8mbps değil 6-7 gelmeye başladı. Küçük bi tartışma yaşadık yetkili servisteki arkadaş ile, bi ekip yolladı Yeni modem verdi ve denemek için bi 100GB verdi şimdi onu bitirmeye çalışıyorum. [emoji846] (şu an herşey stabil görünüyor) ha şu kavga gürültü ile sorun çözme her şirkette varmı ?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı