Uydunet 100Mbps 100GB AKK vs 50MBps 150GB AKK

• Konuyu başlatan xLs
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 1B

xLs

Hectopat
Daha fazla  
TTNET taahhütü bitmek üzere. Twitch'te canlı yayın yapmak için agario gibi oyunları lagsız oynamak için iyi bir internet deneyimi için hangisini almalıyım ? 100 MBps 100GB AKK olan ayda 79TL, 50MBps olan ise 69 TL. İkisi arasında karar veremedim gitti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pek sorun ile alakalı değil ama TürkNet'e baktın mı? 100 mbps,150GB akk,1.000DK heryöne konuşma ve taaddütsüz paketi 60 TL. Alt yapı olarak Türk Telekom ile aynı altyapıyı kullanıyor.

Pek sorun ile alakalı değil ama TürkNet'e baktın mı? 100 mbps,150GB akk,1.000DK heryöne konuşma ve taaddütsüz paketi 60 TL. Alt yapı olarak Türk Telekom ile aynı altyapıyı kullanıyor.

Arkadaşın dediği gibi bende Türknet kullanıyorum 16 mbps hızım vardı yeni kampanyayla birlikte 75 mbps 150 AKK 1000 dk her yöne konuşma sadece 60 TL . Ama şunu bilmekte fayda var ; evinin İnternet kabloları eskiyse ve bağlantıları kötüyse, eve gelen alt yapın kötüyse 75 mbps hıza ulaşamazsınız.

TürkNet in sitesinde bulamadım da link atarmısınız ? dediğiniz tarifeyi görünce şok oldum 8 mbps 50 GB AKK 50 TL ödüyorum.

Türknet'in anasayfasında mevcut zaten. Özgür iletişim tarifesi , alt yapın ne kadar hız destekliyorsa o kadar hızlı interneti veriyorlar. 75 se 75, 50 ise 50 mbps (vdsl2 alt yapisindan ) hız veriyorlar. Hangi hızı alıyorsan al 150 AKK 1000 dk konusma sabit 60 TL. Ama yalın internet olmuyor bu tarifede , zaten telefon ücretsiz 1000 dk da bedava ister kullanırsın dk nı istersen kenarda durur. Müşteri Hizmetlerini arıyarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Ve birde hiç bir şekilde taahhüt yapmıyorlar.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı