Uydunet Bağlatmak İçin Kablo TV Alma Zorunluluğu Var mı?

Erhan Demir

Kilopat
Daha fazla  
Uydunet'e geçmeyi düşünüyordum ama şartlarda sadece kablo tv sahibi müşterilerimize sunulan bir hizmettir diyor. Yani kablo tv almazsam internet vermiyorlar mı? Eğer böyleyse gerçekten saçmalık, çok sinir oldum.

Bana nesi saçmalık söyler misin ?

TTNet'te kullanmayacağın ev telefonuna en az 15 TL ödeyeceğine, adam gibi Kablo TV'ye 9 TL öde daha iyi.

Teledünya alana da kablo TV beleş.

Güzel kampanyalar oluyor. Çok uygun fiyata alabilirsin.

Diyelim hiç televizyon izlemiyorsun ve kablo tv'ye 9 lira vermenin neresi mantıkloı bana söyler misin? Ayrıca kullanıp kullanmamak önemli değil şart koşması sinir etti beni.

Aynı kablo üzerinden verdikleri için kablo tv de şart koşuluyor. TTNet'in telefon aboneliği şart koşması gibi.
Normal tarifelerde kablo tv için 9 TL fazla ödersin.
Şuan hangi kampanya var bilmiyorum ama kampanyadan girersen uygun bir fiyata ikisini birlikte alabilirsin.
Modemi de kampanyadan almaya bak yoksa biraz pahalıdır modemleri. :)

Tamam kablo TV'ye eyvallah dedik diyelim. Peki benim sabit telefonum iptal olacak mı TTNET'teki?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana nesi saçmalık söyler misin ?

TTNet'te kullanmayacağın ev telefonuna en az 15 TL ödeyeceğine, adam gibi Kablo TV'ye 9 TL öde daha iyi.

Teledünya alana da kablo TV beleş.

Güzel kampanyalar oluyor. Çok uygun fiyata alabilirsin.
İnternet bağlatan artık sabit telefon hattına para vermek zorunda değil, bu kanun çıkalı bir kaç ay oldu, ama haberin yok galiba.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı