Uydunet Bağlatmak İçin Kablo TV Alma Zorunluluğu Var mı?

Ben direk 25 mbps'e kadar 150 gb aknli paketi almak istiyorum. O 69 lira. Kablo tv fiyatlarını bilmiyorum ama sabit 9 lira diye yorum vardı sanırım. Toplam 78 ediyor. Modem sıkıntı diyorsunuz ama o modemi almazsam başka hangi modemi alabilirim? ya onlarda sıkıntı olursa, ayrıca onlar daha da pahalı gibi ?

Kampanyalara baktım 24 ay taahhütlü alırsan 69 TL civarı bir fiyata indirimli olarak alabiliyorsun. Kablo Tv 9.9 TL bu arada.
Çevrende uydunet kullanıp memnun olan varsa geçmene engel olacak bir durum yok. Onu da eklemiş olayım. Sonradan altyapı kötüymüş deme. (y)
Modeme gelince pek bir alternatifi yok. Olsa da pahalı. Modemde çekmeme sorunu oluyormuş. Ben salonda da 25 Mbps almak istiyorum diyorsan kablosuz için ek router alman gerekebilir. Seçim sana kalmış tabi. :)

Evet Uydunet modemler biraz kalitesiz, 15 gün önce yakınlarda bir yere yıldırım düştüğü için modemin bir portu, ana kartımın bazı devreleri yandı Allah'tan ramler ile işlemciyi kurtarabildim. Tabi ana kartı tamir edemediler yenisini almak zorunda kaldım. Bahsettiğim modem netmaster docsis 3.0

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı