Uydunet ve istedikleri

Kaan Burunkaya

Hectopat
Yer
Ankara
Merhaba uzun bir araştırmadan sonra, uydunet almaya karar verdim, süperonline falan baya kötü deniliyor, zaten fiber yok burada. Süperonline adsl de ttnetten farkı olmaz falan denildi, TTnette 67 lira 8 mbit bu arada telefon yok, yalın kampanyalara baktım 15 lirada sözde, internet erişim ücreti asıl olan kullanmadığın sabit hatın ücretini bir güzel kilitlemişler ve önümde 1 seçenek kaldı oda uydunet ankarada yaşıyorum. Uydunet destekliyor ama kablo tv engeline takıldım, şuan çanak kullanıyoruz.

Televizyon için ve tüplü televizyonum var kablo tv tüplüde çalışırmı ? Ve her ay kablo tv parasınıdamı vereceğim ? Yoksa bir kerelikmi ? Düşündüğüm paket 10 mbit 50 gb akn indirme pek yapmıyorum, video kısmen izler ve online oyun oynarım akk benim için pek sorun olmaz.

Sanırım şart sıkça sorulan sorulardada yazıyor, kablo tv olmadan uydunet olmuyormuş ve bu uydunet çanak ile mi çalışıyor? Şuan halihazırda çanak var uydu alıcısıda var.

Kablo tv şart ben 2 sene önce 1 mb ve kablo tv yapmıstım sımdı 10 mb 50 gb akn gecıcem. Ama kablo tv yerıne bu pakette uydu alıcısı gıbı bıse getırıyolar, farkı bu.

Kablo tv internet aktivasyonlar falan her şey, 1 günde tamamlanır mı ?

- - - Güncellendi - - -

Kablo tv demişken uydu alıcısı sd lazım, hd'ye ihtiyaç yok tv tüplü değil ben bakmam, annem bakar televizyona.

Son düzenleyen: Moderatör:
Online başvuruda adresi tel no falan bildirince kapıyamı geliyorlar? Yoksa uydunet bayisine mi yönlendiriyorlar ?

- - - Güncellendi - - -

Evet online başvuru yaptım başvurunuz alındı dedi. Ne yapmalıyım? Uydunet bayisine mi gitmeliyim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı