Uydunet'e Geçiş ve Taşınılırsa Taahhüt İptali

mwsg

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Merhaba,
Birkaç ay önce Türk Telekoma olan taahütüm bitmiş. Şuanda kullanmadığım ev telefonuyla birlikte aylık 100TL üzerinde bir miktar ödüyorum. Kampanyalarını inceledim ancak güzel bir paket göremedim.

İnternet sağlayıcılarını araştırdığımda Uydunet en makulü gibi geldi. Şuanda onların televizyonu için aylık 25TL zaten ödemekteyim. Aylık 57TL daha fazla (Türknetin normal fiyatı) ödeyerek 100GB kotalı 100mbps internet ve altın sinema paketi alabileceğim.

Geçmişte farklı bir konumda Uydunet internet kullanmaktaydım ancak sürekli veri kaybı yaşanıyordu. Emin değilim ancak sanırım modem kaynaklıydı, forumda herkes de memnun olduğundan bir sorun çıkmayacağını umuyorum.

Uydunet hakkında özellikle geçiş süreciyle ilgili tecrübelerinizi yazarsanız sevinirim.

Bunun dışında asıl sorum:
Bir yıl içerisinde taşınmam söz konusu olabilir. Uydunet müşteri temsilcisiyle konuştuğumda eğer yeni adresinizde altyapımız varsa kullanmaya devam etmek zorundasınız ancak eğer altyapınız yoksa yeni adreste herhangi bir cayma bedeli ödemeden servis iptalini sağlayabilirsiniz dedi. Bu bilgi doğru mudur? Böyle bir işlem yapan oldu mu bu forumdan?

O da mantıklı bir seçenek, Türk Telekoma göre daha iyi gibi gözüküyor ama Uydunette bir sorun çıkmazsa benim için daha performanslı, ekonomik ve avantajlı olur.

Ben geçiş için evraklarımı bugün gönderdim, geçiş olduğunda daha net yorum yapabilirim ama şuan en avantajlısı o gözükmekte.

Ben geçiş için evraklarımı bugün gönderdim, geçiş olduğunda daha net yorum yapabilirim ama şuan en avantajlısı o gözükmekte.

Uydunet'in 100GB dediği AKN değil kotaymış :D Yıl olmuş 2017 gerçekten söyleyecek söz bulamıyorum...

Bende Türknet'e geçeceğim. Tecrübelerinizi aktarırsanız sevinirim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı