TTNET'ten Uydunet'e Geçiş

Burak Çakı

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi sabahlar. :)
TTNET ile sözleşmem ayın 18'inde dolmakta. Ayın 18'i ise bayrama gelmekte. Bende ailemle birlikte şehir dışına çıkacağım.

Eğer daha erkenden bugün veya yarın gider isem kapatma işlemini yaparlar mı ?
Benim tarifem 12 ay 54 ₺ idi. Fakat bize en son gelen fatura hem diğer faturaların tarihlerinden önce geldi, hem de 65 ₺ geldi.
Eğer oraya gidince " Siz faturayı önceden göndermesini biliyorsunuz. Ben de erken gelirim ve sizinle ilişkimi erken keserim. " dersem olur mu ? Benimle ilgilenirler mi ?

Bu arada geçeceğim tarife 50 Mbps 250 GB kotalı tarife.
TTNET'den çok çektim. Bari alınca iyi bir hızda alayım diyorum. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum Ttnet' tekilerle polemiğe girmeye değmez sabret 18' ine kadar sonra çık kurtul şu illetten. 5 yıl Ttnet kullandım, 16 mbit 50 gb akk' li paket kullanıyordum, bir şey indirsem de indirmesem de ayın 15' ine kadar illa ki kota doluyordu ve kalan sürede 3 mbit kullanmak zorunda kalıyordum.

2 ay önce Superonline' a geçtim ve bildiğin kavurucu kumlardan serin sulara atlamak gibi oldu. Şu andaki paketim 8 mbit 50gb akk fakat her gün 2 saat 1080p dizi izlememe ve oyun indirmeme rağmen kota dolmuyor. Ayrıca ttnet' te 16 mbit tarifede en fazla 10 mbit hız alıyordum. Şimdi tam 8 mbit hızımı alıyorum. Şimdiden hayırlı olsun internetin 50 mbit' i duyunca benim de ağzım sulanmadı değil. :D Ttnet' in gazabından kurtulmuş kullanıcılar arasına hoş geldin dostum.

Uydunet'in 50 mbps 250 gb adil kullanım kotalı hizmetini kullanıyorum ve kesinlikle öneniririm. Yıllardır Uydunet'ten gerek servisi gerek gerçek hızını vermesi gerekse düşün ping süreleri olsun çok memnunum tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı