Uydunet'e Geçmeli miyim?

1.5 senedir Uydunet kullanıyorum. ( 25Mbps / 75 GB AKK ) öncesinde 2 sene kadar Turkcell Superonline ve onunda öncesinde uzunca bir süre TTnet kullandım. Bu üçü içerisinde Superonline'dan sonra kullanıdığım en iyi ikinci internet hizmeti diyebilirim Uydunet için. Peki neden en iyi ikinci? Çünkü hayatımda gördüğüm en berbat en kötü modeme sahipler ve bu modemler kullandıkları bağlantı çeşidinden dolayı değiştirilemiyor! Yani Netmaster'ın tekelinde.

Tek kelime ile berbat cihazlara sahipler. Sinyal kaybı mı dersin, durup dururken saçma ping artışları mı dersin, 3 metre ötedeki odada 1 çizgi anca çekebilmesi mi dersin ne ararsan var cihazlarında.

Özetlemek gerekirse kablosuz bağlantı sizin için vazgeçilmez ise bence Uydunet'i ya hiç düşünmeyin ya da ekstradan para vererek sağlam bir router ile kablosuz bağlantınızı router üzerinden alın.
Ben de Uydunet kullanıyorum ama kablodan internete çeviren cihaz mi diyeyim pek bilgim yok o cihaz Motorola wifi olarak dağıtan cihaz ise Linksys marka ben oldukça memnunum, tabi 2009 yılında almamız da bunda bir etken olabilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı