Alan adımı değiştirebilir miyim?

mami2341

Decapat
Öncelikle merhaba. Bir hosting firması üzerinden aldığım net.tr.ht alan adımı sadece .com olarak değiştirmek istiyorum mümkün müdür?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alan adı satın aldığınız firma ile görüşebilirsiniz. Veya hosting firmanız ile görüşüp yeni bir alan adı alıp transferini sağlattırın.

Maalesef değiştiremezsin alan adını geri iade etme gibi bir şansın varsa iade edip istediğin alan adını tekrar satın alabilirsin.

Maalesef değiştiremezsin alan adını geri iade etme gibi bir şansın varsa iade edip istediğin alan adını tekrar satın alabilirsin.
Büyük bir panel kurmuştum o alan adı ile 1 hafta zaman süren ve güzel bir panel, benim hatam ilk başta öyle ücretli bir alan adı almadım, yeni ücretli bir alan adı alsam önceki alan adımdaki tüm verileri ona bir şekilde cpanel den veya başka bir yerden aktarma şansım olurmu

Büyük bir panel kurmuştum o alan adı ile 1 hafta zaman süren ve güzel bir panel, benim hatam ilk başta öyle ücretli bir alan adı almadım, yeni ücretli bir alan adı alsam önceki alan adımdaki tüm verileri ona bir şekilde cpanel den veya başka bir yerden aktarma şansım olurmu
Evet olur Google da aktarmayla ilgili birçok makale mevcut :)

Yeni konular

Geri
Yukarı