Uygulama açarken yüksek HDD kullanımı

Aykut Usta

Hectopat
Yer
Hatay
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhabalar. Bilgisayarda herhangi bir uygulama açarken Windows güvenliği HDD'ye el koyuyor hiçbir işlem yapamıyorum. Sizce sebebi nedir? Çözümü için neler yapılabilir?

1624549867233.png

Arkadaşım alakası yok güvenlik le falan.
HDD için Windows 10 berbattır ve çok kanser olursun.
Tavsiyem.
Windows 8.1 ya da Windows 7 e geç.
Eğer olurda bir gün SSD alırsan Windows 10 ya da 11 çıkarsa geç.
HDD Windows 10'da pişmanlıktır düzeltemezsin.

Güvenlik programını devre dışı bırakmayı denediniz mi?
Windows Güvenliği devre dışı bırakamıyoruz. Microsoft tüm yolları engelledi.
Arkadaşım alakası yok güvenlik le falan.
HDD için Windows 10 berbattır ve çok kanser olursun.
Tavsiyem.
Windows 8.1 ya da Windows 7 e geç.
Eğer olurda bir gün SSD alırsan Windows 10 ya da 11 çıkarsa geç.
HDD Windows 10'da pişmanlıktır düzeltemezsin.
Anladım hocam teşekkür ederim yanıtın için.

Windows Güvenliği devre dışı bırakamıyoruz. Microsoft tüm yolları engelledi.

Anladım hocam teşekkür ederim yanıtın için.
Aslında HDD ile Windows 10 kullanılır. Bir aralar kullanmıştım. Tabii HDD göre değişebilir. Ancak burada benim dikkatimi çeken virüs programının kullanması. Bildiğim kadarıyla uygulama kullanır. Açtığınız uygulama virüs programını tetikliyor olabilir. Bilemiyorum.

Aslında HDD ile Windows 10 kullanılır. Bir aralar kullanmıştım. Tabii HDD göre değişebilir. Ancak burada benim dikkatimi çeken virüs programının kullanması. Bildiğim kadarıyla uygulama kullanır. Açtığınız uygulama virüs programını tetikliyor olabilir. Bilemiyorum.

Yav kullanılmaz kardeşim uzatma insanları yanlış yönlendiriyorsun.

Ya kullanılmaz kardeşim uzatma. İnsanları yanlış yönlendiriyorsun.
Evet, evet yanlış yönlendiriyorum. Bana öğretiyorsun galiba? "Kullandım" kelimesinin ne anlama geldiğini biliyor musun? Güzelce kullanılır. Ben WD Black ya da Segeate Black HDD ile kullanmıştım. Performans diskleri. 150-200 okuma 130 yazma verebilen diskler. Mesajımı iyi oku belirtmişim "diske göre değişebilir" diye. Şimdi yanlış bilgilendirme mi oluyor? Hâlâ "evet" diyorsan rapor atabilirsin.

Evet, evet yanlış yönlendiriyorum. Bana öğretiyorsun galiba? "kullandım" kelimesinin ne anlama geldiğini biliyor musun? Güzelce kullanılır. Ben WD Black'ya da segeate Black HDD ile kullanmıştım. Performans diskleri. 150-200 okuma 130 yazma verebilen diskler. Mesajımı iyi oku belirtmişim "diske göre değişebilir" diye. Şimdi yanlış bilgilendirme mi oluyor? Hâlâ "evet" diyorsan rapor atabilirsin.

Adamda WD Black ve segeate Black HDD yoksa kardeşim?

Adamda WD Black ve Segeate Black HDD yoksa kardeşim?
Allah'ım sen bana sabır ver. Ya kardeşim okuman yok mu? "Diske göre değişebilir" cümlesi ne anlam ifade ediyor acaba? Ben adamda black disk olduğunu mu savundum? Kendini haklı göstermeye çalışmak için saçma sapan cümleler kurma. Cümleyi anlamıyorsan veya okumuyorsan hiç yazma.

Geri
Yukarı