Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı. 0xc000007b Hatası

PCI

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar konu doğru yerde mi bilmiyorum. Bugün bir sorunla karşılaştım. Eğlence amaçlı World Of Warcraft Cataclysm server kurmak istedim ve gerekli dosyaları indirdim. Daha öncede kurmuştum ve açılmıştı sorun olmamıştı. Daha sonra .EXE uzantılı dosyayı açmam gerekiyordu server'in açılması için. Tıkladım ve bana MSVCR120.dll dosyası eksik dedi. Netten indirdim system32'nin içine ve dosyaların içine attım . Bu seferde MSVCP120.dll dosyası eksik dedi. Bunu da buldum netten indirdim. Daha sonra dosyaların içinde yüklenmesi gereken bir dosya var onu yükledim adı: vcredist_x86 . Benim işletim sistemi 64 bit ama ben yine de yükledim. Exe dosyasına tıkladım bu sefer uygulama düzgün başlatılmadı 0xc000007b hatası dedi. Sonra netten araştırdım Net.Framework 4.5 yükleyin dedi. Bende yüklemeye çalıştım zaten sistemin bir parçası dedi . Sistemim Win8. Sonra netten silme programı buldum sildim, yeniden yükleyeyim dedim yine sistemin parçası dedi. Sonra bu vcredist serilerinin hepsini yükledim x86 olsun x64 olanı olsun hepsini... Fakat yine aynı sorunu verdi. Yönetici olarak çalıştırdım fayda etmedi sorun nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı