Uygulama geliştirme

ridak53

Zeptopat
Daha fazla  
Merhabalar, arkadaşımla geliştirdiğimiz bir uygulama var ve uygulamaya inanıyoruz ancak beklediğimiz noktadan uzakta olduğumuzdan Technopat kullanıcılarının görüşlerini almak isterim. Uygulamamız film, dizi, oyuncu, yönetmen, senarist takip uygulaması özetle. Tabii daha birçok özellik var, benzerleri mevcut ve çokça kullanıcıya sahip. Bizim yaptığımız birçok farklılık olmasına rağmen en büyük farklılığımız; dizilerinizin yeni bölüm bildirimini almak, izlediğiniz film ve dizi bölümleri işaretlemek gibi genel özellikler yanında diğerlerinde olmayan, sevdiğiniz oyuncu, yönetmen, senaristleri ekleyip onların yeni projelerinden ister bildirim alabilir, isterseniz uygulama içi takvimde o proje yaklaşınca görebilir ve izlemek için listenize ekleyebilirsiniz. Ama bunlara rağmen dediğim gibi hedefimizden uzaktayız, bu nedenle Technopat Sosyal yönetiminin de anlayışına sığınarak uygulamayı paylaşıp, özellikle film, dizi takipçilerinin bunun yanı sıra uygulama geliştiricisi arkadaşların önerilerini rica ediyorum. Uygulamadan tam verim almak için film, dizi, kişi listeleri oluşturmak izlediğiniz bölümleri işaretlemek, sevdiğiniz oyuncu, yönetmen, senaristleri listenize eklemek bildirim almanızı ve var ise yeni işler bunları uygulama takviminde görmenizi sağlayacaktır.
Uygulama linki: AllinFun-Filmleri, Dizileri, Oyuncuları Takip Edin - Apps on Google Play

Görsellerden baktığıma göre söylüyorum, görseller ve arayüz birazcık sönük kalmış. Eğer veriler otomatik olarak güncelleniyorsa, yani verileri manuel olarak siz değil de program kendisi güncelliyorsa çok güzel bir mantıkla yapılmış bir program. Ben gayet beğendim.

Görsellerden baktığıma göre söylüyorum, görseller ve arayüz birazcık sönük kalmış. Eğer veriler otomatik olarak güncelleniyorsa, yani verileri manuel olarak siz değil de program kendisi güncelliyorsa çok güzel bir mantıkla yapılmış bir program. Ben gayet beğendim.
Yani arayüz konusunda açıkçası basit kalmaya çalıştık, işlevselliğe öncelik verdik, o halinden biraz daha güncelledik yumuşak hatlar ekledik ama çok büyük değişim olmadığı için onları yenilemedik. Onun dışında veriler IMDb benzeri, sürekli güncellenen bir yerden alınıyor yani veriler büyük oranda (nadiren ufak tefek eksikler olabiliyor) sürekli güncel. Yorumunuz için teşekkür ediyorum.

Geri
Yukarı