Çözüldü Uygulama hatası 0xc000007b

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Erişime açar mısınız raporları?

3 rapordan 2 tanesi belge halindeydi. Onlara erişemedim. PES 2016 için olanı açabildim, onun çözümünü belirtiyorum.

C:\Windows\SysWOW64\D3DX9_43.dll silin.
Yükleyin:
Sorununuz çözülürse belirtin. Devam ederse yeni bir rapor paylaşın.

Sanırım diğer 2 tanesi de PES 2016 için. O halde bu işlemden sonra başka bir şey yapmanıza gerek yok. Ama o raporlar farklı bir uygulamaya aitse belirtin.
Erişime açar mısınız raporları?

3 rapordan 2 tanesi belge halindeydi. Onlara erişemedim. PES 2016 için olanı açabildim, onun çözümünü belirtiyorum.

C:\Windows\SysWOW64\D3DX9_43.dll silin.
Yükleyin:
Sorununuz çözülürse belirtin. Devam ederse yeni bir rapor paylaşın.

Sanırım diğer 2 tanesi de PES 2016 için. O halde bu işlemden sonra başka bir şey yapmanıza gerek yok. Ama o raporlar farklı bir uygulamaya aitse belirtin.

Son düzenleme:
Çözüm
Sorun çözüldü efendim inanamıyorum gerçekten... Çok teşekkür ederim, hayretler içerisindeyim kaç zamandır uğraşıyorum.
Bu sonuca varırken nasıl bir yöntem kullandınız yani Process Monitor raporumdaki hangi soruna baktınız? Açıklayabilirseniz öğrenmeyi çok isterim. Teşekkürler tekrar.

Rica ederim, ne demek.

Rapor analiz etmek çok zor bir işlem değil, sadece biraz zaman ayırmak gerekiyor. Kendi raporlarınızı analiz etmek istiyorsanız bu rehberlerden yararlanabilirsiniz. Gerisi zamanla ve başka raporları analiz etmekle olacak şeyler.

Kafanıza takılan bir soru olursa ayrı konu açarak sorabilirsiniz:)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı