Uygulama ile birlikte Aero Teması Devre Dışı Kalıyor

Akif

Technopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
65
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Uygulamayı açınca Aero devre dışı kalıyor. Bunu nasıl engelleyebilirim?
Uygulama: Grand Theft Auto: San Andreas

Oyunlara girince performans kaybı yaşanmaması için bu otomatik olarak yaplıyor. Pek zararı yok zaten oyundasın aero olsa ne olur, olmasa ne olur.

Oyundan çıktığında tema tekrar eski haline dönmüyor mu ?

Aero teması sistem performansını artırmak ve uygulamaya daha fazla kaynak ayırmak için otomatik kapanır, bu bir sorun değil.

Aero teması sistem performansını artırmak ve uygulamaya daha fazla kaynak ayırmak için otomatik kapanır, bu bir sorun değil.
Biliyorum zaten sorun olmadığını. Yalnızca sürekli olarak Alt+Tab yaptığımdan böyle görünmesinden hoşlanmıyorum. O yüzden kapatmak istiyorum. Ayrıca GTA SA için performans sorunu olabilir mi ki sistemimde?

Program aero uyumlu değilse aero kapanır. Uyumluluk modu devreye girer ve şeffaflık kapanarak programın düzgün çalışması sağlanır.

Arkadaşlar bunları ben de biliyorum. Bilmediğim şey bunu nasıl engelleyebileceğim.

Bunları bilmen değil yazılanları anlaman lazım. Çözümü yok, oyun aero'ya uyumsuz. Oyuna yama yapabilirim diyorsan o başka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…