Uygulama kurulduktan sonra tamamen geri kaldırma

OxGyEn

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Az sonra PC'me SolidWorks kuracağım ama ben çok anlamıyorum program kurmaktan eski bilgisayarıma kurduğumda yanlış kurmuştum ve PC'ye format atmak zorunda kalmıştım. Şimdi ben bu Solid'in kurduktan sonra tamamen nasıl kaldırabilirim? Bir de sistem geri yükleme noktasından olur mu bu iş?

Arkadaşlar merhaba. Az sonra PC'me SolidWorks kuracağım ama ben çok anlamıyorum program kurmaktan eski bilgisayarıma kurduğumda yanlış kurmuştum ve PC'ye format atmak zorunda kalmıştım. Şimdi ben bu Solid'in kurduktan sonra tamamen nasıl kaldırabilirim? Bir de sistem geri yükleme noktasından olur mu bu iş?

Revo Uninstaller ile kalıntısız kaldırabilirsiniz.

Denetim masasında o dosyayı bulup tamamen kaldırabilirsin
Denetim Masası / Program ekle veya kaldır
Hocam ama bu programı kurduğumuz hani hizmetler kısmı varya oradan 4 tane hizmet oluşturuyor onları nasıl kapatacağım

Revo Uninstaller ile kalıntısız kaldırabilirsiniz.
Hocam peki bu uygulama hizmetler kısmındaki program ile ilgili hizmetlerinde kaldırır mı

Hizmetleri aç dedikten sonra önce Denetim Masası'ndan sil orada göremeyebilirsin. Diyelim gördün hizmetlerden aç sağ tıkla durdur de.
Ana hocam ben bu programı eğer yanlış kurarsam tekrar kuracağımda şu şu hizmetler var diyip programı kurmama izin vermiyor o yüzden formatta başka çözüm kalmıyor

Geri
Yukarı