Uygulama menü tasarımı nasıl olmuş?

Hocam alttaki menünün açılmamış hali. Ona basınca animasyonlu şekilde üsttekine dönüşüyor. Varsayılan olarak 3 tane üst üste çizgili ikon var. Ona basınca da çizgiler birbirine karışıyor ve ortaya X ikonu çıkıyor.

Evet, mobil browser. Daha sonra da bilgisayar sürümü çıkacak. Hayırlısıyla iyi bir iş çıkaracağım.
Animasyon kasmayacak ise ve sadece kendi emeğiniz ise gayet başarılı duruyor. Eğer reklam engelleyici olacaksa kullanır, reklamını yaparım😁

Animasyon kasmayacak ise ve sadece kendi emeğiniz ise gayet başarılı duruyor. Eğer reklam engelleyici olacaksa kullanır, reklamını yaparım😁
Uygulamayı indirince kullanıcıyı bir giriş kısmı karşılıyor. Ve animasyonu o kadar iyi optimize ettim ki, en dandik akıllı telefonda bile kasmıyor. Ve giriş kısmında yaklaşık 20-25 animasyon var.

Tuşlu cep telefonları ve java işletim sistemine sahip çin malı dokunmatik telefonlar için ideal bir tema olmuş.
Yanlış anlamayın bu arada, kötülemek için demedim. Beni tanıyorsunuz, kötülemek için demediğimi bilirsiniz. Bir tuşlu cep telefonu üreticisi olsam şahsen bu temayı kullanırım. nedeni gayet hafif bir tasarıma ve diğer tuşlu telefonlardan ayıran orijinal bir dururşa sahip olması.

Geri
Yukarı