Uygulama menü tasarımı nasıl olmuş?

Iskenderun

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Iskenderun
Kolay gelsin.

Birkaç eleştiri konumda menü pek beğenilmedi. Ben de başka, daha pratik ve az yer kaplayan bir menü tasarımı yaptım.

2.jpg

• Soldaki yıldız ikonlu: Favori siteler,
  • Üst ortadaki: Ana sayfa (kişinin profili gibi bir yer),
  • Sağdaki büyüteç ikonlu: Arama yapma kısmı.

Alttaki hamburger menu ikonlu butona basınca, animasyonlu şekilde üsttekine dönüşecek. Eleştirirseniz sevinirim. Nedenini söylemeden "çöp", "rezalet" yorumlarını dikkate almayacağım. Ne denildiği umrumda değil ama sebepsiz eleştirileri takmıyorum.

Son düzenleme:
Eline sağlık güzel duruyor ama bir şey soracağım alttaki menu tuşu tıklanmadan önce dik mi duruyor eğer durmuyor ise yani sabit değişmiyor ise onu mesela tıklanmadan önce dik olacak şekilde tıklandıktan sonra yatay olacak şekilde bir animasyon ekleyebilirsin. :)

Gayet başarılı, aradaki üç nokta ile çarpı butonunun arasındaki boşluk hafif azaltılabilir. Bu arada mobile browser mı yapıyorsunuz?

Daha önce gördüm gibi geldi.
Opera Mobile Browser'da mevcut.

Eline sağlık güzel duruyor ama bir şey soracağım alttaki menu tuşu tıklanmadan önce dik mi duruyor eğer durmuyor ise yani sabit değişmiyor ise onu mesela tıklanmadan önce dik olacak şekilde tıklandıktan sonra yatay olacak şekilde bir animasyon ekleyebilirsin. :)
Hocam alttaki menünün açılmamış hali. Ona basınca animasyonlu şekilde üsttekine dönüşüyor. Varsayılan olarak 3 tane üst üste çizgili ikon var. Ona basınca da çizgiler birbirine karışıyor ve ortaya X ikonu çıkıyor.

Gayet başarılı, aradaki üç nokta ile çarpı butonunun arasındaki boşluk hafif azaltılabilir. Bu arada Mobile browser mi yapıyorsunuz.
Evet, mobil browser. Daha sonra da bilgisayar sürümü çıkacak. Hayırlısıyla iyi bir iş çıkaracağım.

Hocam yaptığınız program/uygulama ne için? Yani bir örneğin bir hesap makinesi mi yoksa sosyal medya platformu gibi mi? Uygulamanın amacını belirtirseniz iyi/kötü eleştiri yapabilmek daha iyi olacaktır.

Evet, mobil browser. Daha sonra da bilgisayar sürümü çıkacak.
Güzelll :D
Hoşuma giderse kullanırım, reklamını dahi yaparım...

Hocam yaptığınız program/uygulama ne için? Yani bir örneğin bir hesap makinesi mi yoksa sosyal medya platformu gibi mi? Uygulamanın amacını belirtirseniz iyi/kötü eleştiri yapabilmek daha iyi olacaktır.
Mobil browser yapıyor. Ellerine sağlık arkadaşın, yaptığı zor iş.

Güzelll :D
Hoşuma giderse kullanırım, reklamını dahi yaparım...

Şimdiden teşekkürler :) Moderatörler bir sorun çıkartmazsa -ki izin veriyorlar diye biliyorum- forumda paylaşırım. Ek olarak bazı popüler sitelere -Technopat dahil- özel ayarlamalar yapacağım. Mesela Technopat için: Aramada Technopat Sosyal çıkarsa, çözümü description kısmına yerleştirmeyi düşünüyorum. Tabii yönetim sorun çıkarmazsa. Sonuçta hit azalacak, kullanıcı Sosyal'e girmeyecek.

Geri
Yukarı