Uygulama verileri nasıl SD karta taşınır?

VastoLordee

Hectopat
Arkadaşlar ben uygulamalar kısmından uygulamayı SD karta taşıyorum. Fakat sadece Google Play Store'dan inen kısım SD karta taşınıyor. Yani örnek olarak PUBG Mobile'i SD karta taşıdığımda sadece Google Play Store'dan inen 200 MB'lık kısım taşınıyor fakat 3 küsur GB'lık veri dosyası telefonun hafızasında kalıyor. O veri dosyalarını da taşımanın bir yolu var mıdır? Root atmadan.

Arkadaşlar ben uygulamalar kısmından uygulamayı SD karta taşıyorum. Fakat sadece Google Play Store'dan inen kısım SD karta taşınıyor. Yani örnek olarak PUBG Mobile'i SD karta taşıdığımda sadece Google Play Store'dan inen 200 MB'lık kısım taşınıyor fakat 3 küsur GB'lık veri dosyası telefonun hafızasında kalıyor. O veri dosyalarını da taşımanın bir yolu var mıdır? Root atmadan.

Bildiğim kadarıyla yok hocam.

Peki hocam, ben OBB ve/veya DATA dosyalarını internetten indirip SD kartın içerisinde ki Android klasörünün içine atsam olur mu? Uygulamayı Google Play'den indirip SD karta taşısam.

Olur mu bilniyorum hocam, tam bilgim yok, ama olma ihtimali var. Daha bilgili birileri konuya gelir büyük ihtimalle.

Yeni konular

Geri
Yukarı