"Uygulama Yan Yana Yapılandırması Doğru Olmadığından Başlatılamadı" sorunu

YucukluSumurta

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar Technopat Sosyal kullanıcıları. Sizden çözemediğim bir hata için yardım isteyeceğim.
Dün akşam biligisayarım açılırken disk gözden geçirme yapiyordu dalgınlığımdan dolayı bu işlem yarıda kesildi.

Bilgisayarı açtığımda ise hiç bir programı açamıyordum. Yan yana yapılandırma hatası veriyordu. Technopat Sosyal'de gördüğüm çözümdeki MicrosoftVisual C++2005,2008 ve 2010'un dosyalarını telefonuma indirdim. Bilgisayarima yükledim. Arşiv biçimi tanımlanamıyor hatasını alınca, dosyaları telefondayken Rar'dan çıkardım ve bilgisayara yükledim. Ancak onları açmaya çalıştığımda da yan yana yapılandırma hatası ekrandaydı. Bir arkadaşımın önerisi ile görev yöneticisinden 2005, 2008, 2010 MicrosoftVisual'ları silmeye başladım. Son üçüne gelince "Error 1719 The Windows Installer Service Could not be Accessed" hatası verdi. Windows Installer'ı Bilgisayar Yönetimi bölümünden açmama rağmen hata hala devam etmekte. Bu hataları çözmemde yardımcı olursanız sevinirim.:)

İşletim sistemi tahrip olmuş veya virüs bulaşmış olabilir. İstisnasız her programda bu tarz hatalar alıyorsanız Windows 7'den kurtulma vaktiniz geldi demektir. Windows 10'a terfi ediniz. Elinizdeki Windows 7 key ile orijinal kurulum yapabilirsiniz.

Galiba yazımı tam olarak okumamışsın. Bu dosyaları indirdim zaten. Problem bu dosyaları açarken de aynı hatayı vermesi.

@Recep Baltaş @Ali Güngör Bu konuyu açtığımdan beri sorunu çözmeye çalışıyorum. Windows 10'a geçmeden önce son bir kez size de sormak istiyorum. Windows'u değiştirmeden bu sorunu çözme imkanım yok mu ?
Aynı hatayı bende alıyorum o programları yüklerkende aynı hatayı alıyorum ve sorunu çözmek için başka yol bulamadım. Yardımcı olabilecek kimse yok mu?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı