Uygulama Yüklenmedi Hatası

ohovasa

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Telefonum LG G2, rootlu. Cyanogenmod12 kurduktan sonra telefona pro apk veya Quick Remote, Samsung Apps gibi uygulamalar yüklemeye çalıştığımda "Uygulama Yüklenmedi" diye hata veriyor. Bilinmeyen kaynaklar vs. açık. Ne yapmam gerekiyor söylerseniz çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

Böyle ROM'lar da bu tür sıkıntıların çıkması normal çünkü sürekli güncelleniyor ama kullanıcılar en stabil ve en güncel sürümü değilde önüne gelen sürümü yükledikleri için oluyor.
Siz ayarlara girip güncelleme var mı diye bir bakın. Varsa yükleyin. Yoksa ya da yüklemenize rağmen düzelmediyse ya indirdiğiniz ROM dosyası bozuktur ya ROM sorunlu yapılmıştır ya da siz yüklemeyi yanlış yapmışsınızdır.
Birde genelde işlemci uyuşmadığında yani armv6 bir işlemciye armv7 uygulama yüklemeye çalışınca olur.
Sizin telefonunuz armv7. Ama ROM yapılırken build.prop dosyasında armv6 olarak gösterilmiş olabilir.
Mesela ben armv6 bi telefonu armv7 olarak göstermiştim. O zaman uygulamalar yüklenmişti fakat çalışmamıştı.
Siz build.prop dosyasını kontrol edin. Gerekirse değiştirin. Ama yanlış bir şey yaparsanız telefonun brick olma ihtimali de var.

Cyanogen11 her gün güncellenen bir ROM olduğundan dolayı 11'e geçmenizi tavsiye ederim.
Herhangi bir problemi yok şuan CM11'in.
Bir ikincisi şuan CM12 stabil değil, daha beta aşamasında bundan yaklaşık 2 hafta önceleri Alpha aşamasındaydı. Resmi Cyanogen12 ROM'uda hergün güncelleme alıyor fakat 5.0 olduğu için gerçekten gözle görülür ufak hataları var. Tavsiyem 1 ay sonra 12 ye geçin.

Cyanogen11 her gün güncellenen bir ROM olduğundan dolayı 11'e geçmenizi tavsiye ederim.
Herhangi bir problemi yok şuan CM11'in.
Bir ikincisi şuan CM12 stabil değil, daha beta aşamasında bundan yaklaşık 2 hafta önceleri Alpha aşamasındaydı. Resmi Cyanogen12 ROM'uda hergün güncelleme alıyor fakat 5.0 olduğu için gerçekten gözle görülür ufak hataları var. Tavsiyem 1 ay sonra 12 ye geçin.
Katılıyorum.

Benim bi sorum olacak. Şu an kullandığım mod Cyanogenmod12, AOSP tabanlı. Ben bu moddan Kitkat baseband modlara geçiş yapabilir miyim Lightningmod fln gibi ? Geçiş yapabilsemde nasıl yapabilirim ?

Sıfırdan ROM kurarak yapabilirsiniz diye biliyorum. Ama zaten kullandığınız ROM iyi bir ROM. Sadece şuan ki son sürüm stabil değil. Emin olun Cyanogenmod'un en kötü stabile edilmiş versiyonu bile diğer romların en stabilinden daha iyidir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı