Uygulama yüklerken şifre istiyor

Ahpketsnbteine

Hectopat
Yer
Sürekli evde
Daha fazla  
Selam. Bu bilgisayarıma geçtiğimden beri bir sorunla uğraşıyorum. Her ne zaman uygulama kurmaya çalıştığımda şifre ve kullanıcı adı soruyor ve ben bunları bilmiyorum. Normal uygulamaları kuruyor fakat Valorant gibi uygulamaları kurmuyor. Yok mudur bunun bir çözümü?

Oturum yetkilendirmesiyle alakalı olabilir diye düşünüyorum. Senden başka kullanan var mı bilgisayarı başka bir oturumla? Belki oturumunun yetkilerini tamamen açman sorunu çözebilir.

Biraz daha konuyu açar mısınız? Hangi hizmet şifre soruyor? Microsoft hesabına bağlı mısınız? Şifre sorunca SS alıp atar mısın? Hesap türünüz nedir?

Windows ayarlarından yeni kullanıcı hesabı oluşturun ve oluşturacağınız hesabı yönetici yapın. Açtığınız hesaptan oturum açıp bir de ordan yüklemeyi deneyin.

Biraz daha konuyu açar mısınız? Hangi hizmet şifre soruyor? Microsoft hesabına bağlı mısınız? Şifre sorunca SS alıp atar mısın? Hesap türünüz nedir?

Microsoft hesabına bağlı değilim, sanırım kısıtlı kullanıcıdayım ve de teiaş şirketine bağlı olduğu yazıyor. Demin birkaç olabilecek şifreleri denedim ve bu işlem için yükseltme gerekiyor uyarısını aldım. İlla şirket ile mi konuşmam lazım?
Windows ayarlarından yeni kullanıcı hesabı oluşturun ve oluşturacağınız hesabı yönetici yapın. Açtığınız hesaptan oturum açıp bir de oradan yüklemeyi deneyin.

Aslında aklıma geldi fakat ayarlarda aile ve hesaplar olması gerekirken böyle bir şey yok yani kullanıcı bir nevi oluşturamıyorum.

Dosya Ekleri

• foto3.jpeg
    foto3.jpeg
    146,4 KB · Görüntüleme: 222
Microsoft hesabına bağlı değilim, sanırım kısıtlı kullanıcıdayım ve de teiaş şirketine bağlı olduğu yazıyor. Demin birkaç olabilecek şifreleri denedim ve bu işlem için yükseltme gerekiyor uyarısını aldım. İlla şirket ile mi konuşmam lazım?

Aslında aklıma geldi fakat ayarlarda aile ve hesaplar olması gerekirken böyle bir şey yok yani kullanıcı bir nevi oluşturamıyorum.

Dediğiniz şirkete bağlı olduğu için bu sorun ortaya çıkıyor diye düşünüyorum. Şirket PC'si ise her şeyi indirip kurmamanız için alınmış bir önlem gibi gözüküyor.

Geri
Yukarı